Kezdőoldal » Állatok » Lovak » OKJ-s lovassportedzőiből...

OKJ-s lovassportedzőiből regisztrált edző?

Figyelt kérdés
Tavaly elvégeztem a fenn említett OKJ-s tanfolyamot. A kérdésem az lenne, hogy létezik valamilyen 'továbbképzés' erre a szakmára,hogy az MLSZ által is elisnert edző lehessek? Hol tudnék ezután érdeklődni?
2018. júl. 10. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt van minden információ [link]

Én is szeretnék majd menni, de még spórolni kell rá. Lovat meg csak adnak a vizsgára.

2018. júl. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szeptemberben megyek. Lovat adnak,30 alapból +a lóbérlés azt még nem tudom mennyi.
2018. júl. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megjegyzem ebben az országban szart se érünk vele. Okj nélkül is ugyanitt lennék,megcsinálnom ezt a reget kiváncsi leszek. Pénzlehúzás az egész de ne nekem legyen igazam. Papír nélküli emberek is ugyanott vannak.
2018. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

OKj egy drága papír, semmi több. Nem tanítanak semmi újat, ráadásul a lovasedzői képzést elválasztanám a sportedzőitől, mivel a lovakról annyi szó van benne amennyi a gyakorlaton esik és azért ezegy komplexebb dolog, mint egy teniszezőt, vagy egy úszót félkészíteni.

A papír lenne elvileg a garancia, hogy értesz is hozzá amit csinálsz, de amíg nincsenek komolyabb szakmai követelmények, az értéke nulla. Nem hiába csinálja a Lovasszövetség a minősítő vizsgát. Bár még nem voltam rajta, remélem nem puszira adják a minősítést.

2018. júl. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A lovasszövetség oldalát kell figyelned, ahogyan előttem is leírták. Kb. októbrtől várhatod, hogy bármiféle vizsga, vagy edzőtábor kiírásra kerüljön. Ha nem vagy biztos magadban, jelentkezz csak egy edzőtáborra, az ad egy támpontot arról, hogy szükséges-e egy jobb lovat szerezned, vagy boldogulsz egy ott bérelttel.

Az ott megadott e-mail címen tudsz érdeklődni.

2018. júl. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!