Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó lovarda nógrád illetve...

Jó lovarda nógrád illetve Pest megyében?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni lovagolni a nyáron diákmunkán vagyok így lesz pénzem venni kb 20-30 órát ártól függően.

Suli közben is alkalmi munkáim lesznek igy lenne a továbbiakra is pénzem.

Főleg nógrád megye területén azon belül Balassagyarmat kistérségében vagy Vác kistérségében ami nem túl drága 2000-3500 ft\óra lenne a jó

Felszerelésem van mivel már valahol elkezdtem a lovaglást csak nem voltak szimpatikusak az emberek.


Én a Balassagyarmatin gondolkoztam,valakinek véleménye a Kóvári Lovardáról,tapasztalata van?

A válaszokat előre is köszönöm. :)



2018. júl. 15. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Pest megyében tudok egy jó lovardát. Csömörön van, Kelemen Csilla Lovardája. Több oktató van a az oktató választás egész könnyű. Kettő oktató van akit nem kedvelek, rajtuk kívül mindegyik oktató jó fej.
2018. júl. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ utánna nézek!

Esetleg árat tudnál mondani ?

2018. júl. 15. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Ezen a héten háromszor is voltam a Kóvári lovardában.(a közelében nyaraltunk.) Nagyon kedvesek, a lovak valami fantasztikusak, és az árak is nagyon jók. 1 óra karámos lovaglás 2500(nekem elhúzodott az másfél órára is) fél óra futószáras lovaglás szintén 2500. Nagyon ajánlom.😍
2018. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. júl. 15. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!