Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lótartásban/lovaglásban...

Lótartásban/lovaglásban jártas emberek valaki?

Figyelt kérdés

Már kiskoromtól szeretnék lovat, mindig lovakat rajzolgattam.Minden héten mentem futószárra és ügetni tudok, de abba maradt. Lett egy lovas osztàlytársam aki néha elhív a lovához és nagyon büszke és féltékeny vagyok rá mert ügyes, versenyeket nyer, tudja mit akar a ló. Én meg tök félek hogy valamit elrontok, megcsíp, megrúg, ledob... féltem a kezeimet mert grafikus akarok lenni és bármi történhet... minden álmom egy ló volt, de jövőre érettségizem, utána megyek dolgozni, és semmi lehetőségem és tapasztalatom a lótartásra. Szeretnék olyan fiúk/lányok tanácsát kérni vagy privátban segíteni nekem akik tapasztaltak a lótartás területén és valami megoldást találni rá hogy mégiscsak lehessen egy saját lovam, vagy legalábbis olyan ami nem az enyém de magaménak érezhetném . Köszi ha válaszoltok ☺

17/l


2018. júl. 15. 18:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊😊😊 igyekezni fogok😊
2018. júl. 22. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!