Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek el bír engem a...

Szerintetek el bír engem a shetlandi pónim? 150 cm vagyok 38 kg. Ő olyan 105 cm

Figyelt kérdés
Szoktam rajta lovagolni. Csak azt szeretném tudni hogy nem e okozok neki nagy kárt avval hogy lovagolok rajta.

2018. júl. 26. 21:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"De hát a nyereg meg plussz kiló neki nem? És hát sokan szőrén lovaglnak és semmi bajunk a lovaknak... Én ebben a szőrén nem ulhetsz lóra hulyesegben nem hiszek..."

Igen, plusz súly, de eloszlatja a súlyodat a hátán. És igen, sokan szőrén lovagolnak, csak éppen nem olyan lovon, akire rá sem szabadna ülni! Szerinted a fizika törvényei "hülyeségek"? Gratulálok.

2018. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Ez így van, de én nem ló vagyok hanem ember."

Igen, és ezért számoltam 18 kilóval és heti 3-4 alkalommal kevesebbet. :)

2018. aug. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, hogy mire jó a nyereg, akkor pedig tényleg nem tudsz lovagolni. Azt a baromságot meg honnan veszed, hogy az indiánok lovainak semmi baja nem volt? Ahogy az egyik válaszoló mondta, 8 éves kor körül teljesen tönkrement a hátuk, ilyenkor megölték őket. Azok pedig lovak voltak, nem pónik.
2018. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Azok pedig lovak voltak, nem pónik."

A pónik még mindig strapabíróbbak mint a nagylovak.

A többiben nagyjából egyetértek veled, kivéve abban, hogy nem számolgatni kell, hanem hinni a szemednek.

A Shetland egy 20 kilós gyereket megesz reggelire, mindegy hogyan matekozunk, abba meg nincs jogunk beleszólni, hogy hülyén néz-e ki lovon.

Véleményünk lehet, de beszólogatni érte felesleges, főleg így, hogy nem láttuk a párost.

2018. aug. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"A pónik még mindig strapabíróbbak mint a nagylovak."

A nagylovak még mindig többet bírnak el, mint a pónik.


"A többiben nagyjából egyetértek veled, kivéve abban, hogy nem számolgatni kell, hanem hinni a szemednek."

Akkor tud valaki hinni a szemének, ha látja. Ha nem láttunk semmit, akkor mégis miről beszélünk?


"A Shetland egy 20 kilós gyereket megesz reggelire, mindegy hogyan matekozunk"

A Shetland súlyos egészségkárosodást szenved, ha rendszeresen lovagolja, akár egy 20 kilós gyerek, mindegy, hogyan matekozunk.


Beszólogatás pedig ez alatt a kérdés alatt nem volt, senki részéről.

2018. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!