Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan és mikor tudnék hobby...

Hogyan és mikor tudnék hobby lovat venni a kincsem parkból?

Figyelt kérdés
kb mikor menjek? azt tudom hogy augusztusban. milyen árak vannak? csak egyszerűen bemegyek, hogy jöttem lovat nézni? kinek kell ilyenkor szólni? Nagyon tudatlan vagyok:D

2018. júl. 30. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon tudatlanként ne menj oda inkább.

Szezon végén fiatal nem igazán teljesítő galopp és ügető lovakat lehet venni viszonylag olcsón. DE ezen lovak többsége nincs vagy csak részben van belovagolva, így nem is valóak kezdő lovas kezébe. Mivel szakemberrel át, illetve be kell őket lovagolni, ami nem olcsó ezt is kalkuláld az árhoz. Csakis hozzáértővel menj. A télivérekről tudj meg mindent. Jah és ha tudsz próbálj ki már átlovagolt pályáról jött lovat. Nem az ördögtől való de ijesztő tempóban képesek terepen közlekedni. Szóval lóvásárlás előtt járj utána mivel is jár ez, ne csak az alacsony ár motiváljon.

2018. júl. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A kincsem parkbol nemtudsz lovat venni😂😂max palyarol lejott lovat
2019. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!