Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mekkorára nőhet?

Mekkorára nőhet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 8 hónapos csődör csikó. 110cm, nem tudni milyen fajta. Kb mekkorára nőhet meg? Mennyit mozgassam egy nap? Eddig napi 20 percet mozgatom. Abrakot mennyit ehet? Hogyan szoktassam le a rúgásról? Minden kérdésre várom a válaszokat. Köszönöm!!!

2018. aug. 25. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Képet tudnál küldeni a csikórol?

Mit értesz mozgatás alatt? Mekkora helyen van tartva? Egyedül tartott ló? Bocsi a sok kérdés miatt, de másképp nem tudok segíteni.

2018. aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
+ a rugásokat mikor csinálja?
2018. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha a legalapvetőbb dolgokat nem tudod a lótartásról, akkor nem kellett volna lovat venni, főleg nem csikót.
2018. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom a legalapvetőbb dolgokat, és már itt van 2 hónapja a csikó. A kérdéseket azért raktam fel hogy mások mit ajánlanak. Nyilván tudom mennyit ehet,de pl neten is az van fent hogy több takarmányt egyen mint egy rendes nagy ló. Az ismerősök, szomszédok azt hogy elég fél serpenyő is akár. Nem lehet kérdezni? Szerintem azért van ez az oldal ha valamit nem tudok vagy bizonytalan vagyok akkor ide kiirom. Nem kell egyből okoskodni! ;)
2018. aug. 27. 11:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, ezek szerint nem tudod a legalapvetőbb dolgokat, a kaja ugyanis a legalapvetőbb dolgok között van. Két hónapja van egy lovad, és még mindig nem tudod, hogy mennyit kell ennie? Igen, lehet ilyeneket kérdezni, hónapokkal a lóvásárlás ELŐTT, és nem után. Szerintem ez az oldal azért van, hogy válaszoljunk a kérdésekre. De minek teszed fel a kérdést, ha neked a válasz "okoskodás"? Nem kell egyből okoskodni. ;)
2018. aug. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mondom tudom mennyit ehet, ne értetlenkedj már. Csak pár tapasztalt embertől akartam válaszokat, nem olyanoktól mint te. Te is tudhatod persze, de szerintem válaszolhattál volna normálisan mint pl az első válaszoló. Ő is leszidhatott" volna
2018. aug. 27. 13:50
 7/8 A kérdező kommentje:
És a másik lovam is meg van egy éve, de nyilván más egy csikó
2018. aug. 27. 13:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondom, nem tudod, most mondtad, ne értetlenkedj már. Most meg magadnak is ellent mondasz. :D Azt mondod, hogy TUDOD, de azért megkérdezed, amit már elvileg tudsz? :D Én normálisan válaszoltam, de akkor leírom érthetőbben: A kérdésed és a kommenteid ellent mondanak egymásnak, össze vissza-beszélsz, kamukérdés.
2018. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!