Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Győr és környékén jó lovarda?

Győr és környékén jó lovarda?

Figyelt kérdés
Érdekel a lovakról, oktatásról, helyről (pl. tisztaság) vélemény, meg az árak is érdekelnek. :)

2018. okt. 31. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatom nincs, de akik járnak, azok dicsérik a Százszorszépet, Győrújbaráton van.
2018. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szőlőhegyi Lovasudvart ajánlom, van honlapja. Az oktató jófej, ha valamit nem értesz nem kezd el ordibálni, hanem szépen elmagyarázza. Van fedeles, kinti pálya. Lovak normálisak, nagyon aranyosak. Tisztaság, hát nem olyan mint a Százszorszép, de megvan a sajátos feelingje. Az emberek nagyon kedvesek, segítőkészek és nem néznek le. Azt hiszem osztályban egy órás edzés 3000 Ft. Remélem segítettem. :)
2018. nov. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Zámolyi lovardáról jokat hallottam, és a tényői Sába lovasudvar sem rossz. Százszorszép lovardát nem nagyon ajánlom, a tisztaságon kívül nem sok jót tapasztaltam ott.
2018. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!