Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Lovak

A kérdés

Csinált már valaki lovas bullet journalt?

Lovaglással, lótartással kapcsolatos bullet journal inspirációt keresek. Mondjuk olyanokkal hogy az nap mit evet a lovam. Mikor voltunk túrán. Mikor lesz a következő verseny. Aznap mit csináltam vele. Mikor volt utoljára farok, sörény igazítás. Stb.

Keress kérdéseket hasonló témákban: lovas, , lótartás, lovaglás, tervező, Bullet Journal, bújós

jan. 6. 09:22  Privát üzenet  

A válasz
Youtube-on nagyon jó ötleteket tudsz találni!

# 1/2Időpont jan. 6. 11:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kerestem de nem találtam, tudnál linkelni, vagy mit írjak a keresőbe?

# 2/2Időpont jan. 6. 12:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit kell tartalmaznia egy lovas ápolósdoboznak?
Milyen lovas cuccokat vettetek ebayről?
Új nyerget szeretnék venni, de nem vagyok teljesen biztos magamban. Valaki aki ért hozzá az válaszoljon?
Baj ha a nyergem ülése egy picit nagy?
Mennyire veszélyes egy ilyen esés? Lónak, lovasnak egyaránt
Hol tudnék olcsón lovas akadályt (meredeket, oxert. ) venni lovagláshoz?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Lovak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!