Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Zebra kiképzése?

Lovas Sziszkó kérdése:

Zebra kiképzése?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm cirkuszvezető és megkért minket, hogy lovagoljuk be és tanítsunk a zebrájának díjlovas mozdulatokat. Lovagolni már úgy lehet mint egy hobbilovat. Díjlovaglással bajba vagyok, hisz zebrával még nem dolgoztam. Egyáltalán meg lehet tanítani egy zebrát egyéb mozdulatokra? (pl. piaffe, passzázs, spanyol lépés stb.)

2019. márc. 26. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Elég gáz, ha szerzett egy zebrát, és egy amatőrt kér meg belovagolásra
2019. márc. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem én lovagoltam be hanem az anyám, egyértelmű, én még nem tudok mindent, de segítek neki, mert ő se dolgozott még zebrával. És a negatív kommentekkel nem vagyunk előrébb, én segítséget kértem!
2019. márc. 26. 19:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy kell megtanítani mindenre mint egy lovat
2019. márc. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. márc. 26. 19:10
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Kamu
2019. márc. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már bocsáss meg, de én azért regisztráltam ide, hogy olyan kérdéseket tegyek fel amire nem tudom a választ! Ha kamu lenne, miért tenném fel a kérdést?! Nagyon "bírom" az olyan embereket akik azért mert kicsit érdekes a kérdés, azt hiszik hogy kamuzok, nem csak én, másokról is állították!
2019. márc. 26. 19:29
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem kamu, a zebrát meg lehet tanítani lovaglásra, illetve lovas mutatványokra is, melyeket bemutatókon mutogatnak.
2019. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Végre vannak normális emberek! (persze nem gondoltam hogy nincsenek, félreértések elkerülése érdekében)
2019. márc. 26. 20:07
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha eljutott arra a szintre, hogy szelíd, lovagolható és már nem menekül és megölni sem akar mindenkit, miért ne? Állítólag olyasmi, mint a szamár, de abból is láttam már olyan magasiskolai elemeket bemutatót, hogy öröm volt nézni.
2019. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze, már jól lovagolható, köszönöm mindenkinek aki segített, remélem nem lesznek gondok! :) ;)
2019. márc. 26. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!