Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol találok csomózott kötőfékh...

Hol találok csomózott kötőfékhez kötelet? És mi annak a kötélnek a neve, egyeltalán hogy keressem?

Figyelt kérdés

Valaki csinált már maga ilyen kotofeket? Jó ötlet?

Praktikerben néztem, de ott csak ilyen keményebb műanyag kötél volt, az gondolom nem jó.



2019. ápr. 1. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Mezőgazdasági boltban mifelénk annyi van, hogy még adnak is el belőle. De láttam már ALDI-ban is kis kiszerelést.
2019. ápr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 6mmes pp kötélből csináltam. Hajókötél is jó.
2019. ápr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Galco kft-nél van pl, mi onnan vettünk, minimálisan nyúlik 1-2 használat után (mármint ha csinálsz mondjuk az orr részre díszítést, akkor 1-2 használat után lesz 1-2 mm a szélén, ami kimarad a díszítésből (tényleg minimális). 6mm-es polipropilén kötél egyébként ami kell, kisebb pónikhoz esetleg 5mm-es. Díszítőkötélnek 2-3mm-es(attól is függ, milyet szeretnék).

Arra figyelj, hogy jó helyen legyenek a lovon a csomók. Egyébként tutorialokat rengeteget találni, youtubera pl írd be, hogy "rope halter making" vagy valami ilyesmi, de akár magyarul is rágooglezhatsz.

Nekünk pl praktikus, hogy nem veszek mindent tök drágán, hanem próbálgatom is különböző fajta csomózott cuccok csinálását, aztán vagy bejön, vagy nem, de legalább táborban van minden lóra külön cucc :D

2019. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!