Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény erről?

Jsbsnaj kérdése:

Vélemény erről?

Figyelt kérdés

Hobbira kellene, néha kissebb akadályokhoz.


[link]



2019. ápr. 5. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Fel fogod ismerni ha nem jó a lóra?
2019. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy jó minőségű lenne, bár nem ismerem. Én inkább vennék az árából egy használt, de márkás nyerget. Tovább fogja bírni és neked, illetve a lónak is sokkal jobb lesz. A nyereg nagyon fontos dolog, ne spórolj rajta! Akkor se ha csak hobbira kell.

Az előzőnek egyébként igaza van, lehet nem is lesz jó a lovadra. Meg kell majd nézetni valakivel, aki ért hozzá. A normális az lenne, ha felpróbálnád a lóra a nyerget mielőtt negveszed és akkor is kell valaki (hozzáértő!), aki megnézi passzol-e. Ajánlom a Nyeregvilágot, ők kihoznak neked több nyerget és megnézik melyik jó neked és a lónak egyaránt.

2019. ápr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó igy egyben megvenni! (Tudom mert igy vettem én is) Ezek egy átlag méretek alapján teszik össze a felszereléseket. Kötőféken és a nyeregalátéten kívül minden rossz volt.

A nyereg jól fel feküdt mégis feltörte tehát nem jó a lóra. Nyeregemelővel pedig nyomta a hátát. (Száraz folt a nyereg helyén)

A kengyel túl széles volt (pedig vastag a lábfejem) és hosszú volt a kengyelszíj még utolsóba is (lyukasztani kellett hogy jó legyen)

A heveder szintén nagy lett a lóra hiába lett a két oldalt az utolsó felrántószíjba csatolva.

A zabla is 1 cmvel nagyobb volt és a katár is.

Az invédő nagy volt a bokavédő jó.


Ezt az én kisbéri lovamra rendeltem. És több rá ment igy mint ha külön külön meg vettem volna. A másik lovamra jó volt a kantár de a zabla neki sem és a nyereg sem feküdt fel jól. A lábvédők neki már jó volt.


Én bánom hogy megvettem. Érdemesebb külön venni jobban ki jösz pénzügyileg is. Spórolni akarsz de befürdöl. (Én is igy voltam) Remélem segítettem!

2019. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!