Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Érettségi nélkül, lehet...

Érettségi nélkül, lehet lovápoló-gondozó tanfolyamot elvégezni?

Figyelt kérdés
10.es vagyok, és arra gondoltam hogy a nyáron elvégeznék egy ilyen tanfolyamot. Mennyi esély van rá, hogy iskola vegzettség nélkül, diákként el tudnam végezni?

2019. ápr. 30. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
El. A lószar lapátoláshoz nem kell érettségi.
2019. ápr. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre felesleges tanfolyam. Viszont a legtöbb OKJ megköveteli az érettségit.
2019. ápr. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan helyen dolgoznál, ahol megkövetekik ezt a tanfolyamot, akkor előtte próbálj meg leérettségizni, mert szinte biztos, hogy csak azután tudod elvégezni. (viszont, ha nem követelik meg, akkor szerintem is fölösleg, a fontos dolgokat a melóban is megtanítják majd)
2019. ápr. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy külön szakma, 2 év...
2019. ápr. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fanni1999oncer válasza:

Szia. Saját vélemény szerint nem érdemes elvégezni a lóápolói okjt.

Amúgy igen el tudod végezni érettségi nélkül 7 hónap alatt, de igazából nem érsz vele semmit.

Szerintem ha ezekben gondolkozol akkor várd meg amíg leérettségizel és menj el egy lovász okjra. Ha pedig komolyabban gondolod akkor pl Debrecenbe vagy Kaposvárra a lótenyésztő és lovassportszervezői egyetemi szakra.

2019. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!