Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik a legjobb lovasakadémia...

Melyik a legjobb lovasakadémia Magyarországon?

Figyelt kérdés

Amiket ismerek:


Pannon Lovasakadémia

Debreceni lovaskadémia

Nemzeti lovasakadémia


Ha van még, azt is írhatjátok. Személyes véleményekre, tapasztalatokra vagyok kíváncsi olyanoktól, akik oda járnak vagy ismernek onnan valakit.


2019. jún. 9. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Pannon Lovasakadémia. Sokszor járunk oda. Kedves emberek, jól képzett oktatók, rendezett kültéri és fedett pálya. Azért tetszik nekem, mert ott legalább pörög az élet. Mindig van mit csinálni és bőven van hely a lovak gondozására és edzésére is egyaránt. 3 lómosó, 2 istálló, 1 mobilboxokkal ellátott istálló versenyzőknek, 2 fedett és 2 kültéri pálya,1 tereplovas pálya, kb 3 nagy legelő hátul és 1 elöl (fagymentes itatókkal). Mezőgazdasági gépek is jól felszereltek. 2 hétvégente szokott lenni verseny (díjlovaglás, díjugratás, tereplovaglás, lovastusa, lovastorna). Lovász középiskolás képzés és érettségi után lehet menni OKJ-s képzésre: lovasoktató, lovasedző, patkolókovács, lovassportszervező, lovasverseny-bíró, lovasterápia, ménesgazda, lótenyésztő. Ha felkeltettem az érdeklődésedet akkor a Móricz Zsigmond Mezőgazdasági Szakközép és Szakgimnázium oldalán (Mezgaz.hu) lehet utánanézni a többi infónak, vagy ha nem pont a képzésre vagy kíváncsi akkor a Pannon Lovasakadémia oldalán (www.lovasakademia.hu) informálódhatsz.
2019. jún. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. jún. 11. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!