Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ingyen ló? (több lent)

Ingyen ló? (több lent)

Figyelt kérdés

Múltkor hallottam, hogy az egyik barátomnak a barátja a Kaposvári lovasakadémiától ingyen kapott egy lovat, mert vmi van a lábával (de lehet rajta lovagolni) és ha egy éven belül nem gyógyul meg a lába meg is tarthatja.

Ez hogy lehet?



2019. febr. 16. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért, gondolom, még gyógyítani kell a lábát.


De létezik olyan is, hogy ló menhely, egy műsorban volt, talán onnan is lehet kivenni ingyen.

2019. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ingyen lónak híg a leve.
2019. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Közös húsnak meg túros a háta.
2019. febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg úgy lehet, hogy a lovasakadémia a betegsége miatt nem tudja csúnyán mondva használni arra a célra amire szeretnék, és egy megbízható embernek odaajándékozzák, akiről tudják milyen, és hogy bánik az állatokkal!

Nem ez az első ilyen eset, a páromnak is így lett egy lova, igaz nem lovasakadémiától hanem egy lovardától.

2019. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy megkapta. Egy sánta lenyomorodott ló már csak dísznek jó. Felülhet rá,de 2kör után el fog kezdeni bicegni ha meggyógyult is valamennyire,gyorsabban menésről meg álmodni se lehet vele. Lépésben lehet rajta ülni max fél órát,esetleg kicsi gyerekeket lehet rá feltenni. Iskolalóként már nincs haszna,csak "díszállatként" hogy valaki elnézegesse öreg koráig ahogy legelészik és simogassa.
2019. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 T.Viiki03 válasza:
Én is örökbefogadtam az első lovam, azaz ingyen hoztuk el, most díjugratásban versenyzek vele!:) Minden lehetséges csak ki kell fogni!:)
2019. márc. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!