Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Betegesen érzékeny lennék a...

Betegesen érzékeny lennék a megfelelő kengyelhosszra?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírom ki, ha nem egyenlő a két kengyelem, ha túl rövid, az még elmegy, de ha túl hosszú, az már egyáltalán nem.

Másnál a lovardában nem igen látom, hogy állítgatná, felül és jólvan, míg én hosszú percekig szenvedek vele.

Másnál is előfordul ilyen?


2019. jún. 10. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én beálítom, úgy hogy jó legyen aztán kész. Arról nem tehetek, hogy ez nekem 30 másodperc, neked meg "hosszú percek"
2019. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, hogy utálom mikor nem lehet egyformára beállítani. És sajnos a mi lovardánkban szinte egyik nyergen sincs 2 egyforma kengyelszíj, ha egyforma is az egyik fele mindig agyon van lyukasztva és nagyon nehéz belőni, hogy egyforma legyen.

Ezt meg kellett szoknom, de nagyon szar mert a rövidebbe mindig fáj a bokám.

2019. jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hat ez néha ilyen


Én néha elsőre eltalalom, néha meg amikor felultem, akkor állítgatom, hogy jó legyen

De olyan is volt, hogy magas volt a ló, samli/másik ember nem volt, ezért a bal kengyelt lejjebb állítottam, ameddig felszálltam, aztán utána a rendes hosszra 😃

2019. jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!