Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ingyen ló, ti elfogadnátok?

Paci11 kérdése:

Ingyen ló, ti elfogadnátok?

Figyelt kérdés
Adott egy volt ugróló, ízületi problémákkal. Tudomásom szerint 6hónap-1év az ajánlott pihenője. Felajánlották ingyen, mert túl szeretnének adni rajta, de szeretnék, ha jó helye lenne. Itt áll 2 hete, kezelést eddig nem kapott- így nem tudom szükséges-e neki. Befogadnám, de félek csak sok pénzt elvinne, illetve azért jó lenne időnként ráülni is. Vajon megérné elfogadni?

2019. júl. 12. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy sok pénzt el fog vinni az állatorvos plusz a tartás. nem túl biztató hogy eddig semmiféle kezelést nem kapott: Akarod a lovat? Viseld a költségeket is.
2019. júl. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Ajándék lónak ne nézd a fogát. Legrosszabb esetben kolbásznak jó lesz.
2019. júl. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztában vagyok. Nem tudom eddig kaphatott-e, ez a 2 hét alatt nem volt vele semmi. Igazad van, köszönöm a választ!
2019. júl. 12. 19:05
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez is igaz. Azt semmiképp nem szeretném, akkor inkább már társlónak jó lehetne.
2019. júl. 12. 19:05
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Enyvgyári szökevény. Szereted a lókolbászt? Állítólag nagyon finom, bár én sose kóstoltam.
2019. júl. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy lutri, főleg hogy ízületes. Lehet pihentetés és kezelés után hobbicélra használható, viszont az is lehet hogy szabadon, futószáron tünetmentes, aztán az első laza terep után kezdődik előről.

Ha van pénzed, akkor vágj bele, vagy max társlónak, biofűnyírónak megtartod.

2019. júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. Igen én is ettől tartok. Sajnos azért annyi nem tudom lenne-e, amennyit el tudna vinni. Köszönöm a választ!
2019. júl. 12. 19:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen ló nincs... Vagy a gazdájának fizetsz vagy a dokinak. Kezeletlenül nem hagynám. Eleve csak alapos állatorvosi vizsgálat után dönteném el, hogy bevállalnám vagy sem.
2019. júl. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen igazad van. Érdeklődök majd a korábbi vizsgálatok után is mindenképp.
2019. júl. 13. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!