Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hozhatok a macskámnak a...

Hozhatok a macskámnak a lakásba egereket vagy szöcskéket?

Figyelt kérdés

Egyfolytában unatkozik, pedig csomót foglalkozva van vele, meg rengeteg játéka is van, de csak pár percre kötik le. Viszont amikor berepül egy légy, akár fél órán keresztül is üldözi, pattog utána, míg meg nem fogja. Olyankor igazán kikel.

Gondoltam hozok neki ilyen eleség szöcskét/egeret, amiket kígyóknak árulnak, hogy vadászhasson.

Mivel kimenni nincs lehetőség. Illetve de, kiszoktam vinni mindennap 1 órácskára, olyankor is lepkékre vadászik a pórázon keresztül, de annyi nem elég neki.


2019. júl. 24. 10:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki akarod vinni, kisebb kutyára való hámot vegyél. Az a hasrészen össze van fogva,(legalábbis jó pár éve így volt) míg a macskára való nem,abból simán kifordul, ha megijed. Enyém így rohant el, egy hónap után került elő. Annyit láttam, hogy felugrik a levegőbe és mire lehullt a póráz, nem volt a végén macska.
2019. júl. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!