Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miilyen tápot javasolnátok?

Miilyen tápot javasolnátok?

Figyelt kérdés

Van egy 10 hónapos, kasztrált kandúr cicánk.

Kb 2 hónaposan nézett ki, útcára kidobott parazitákkal tele volt.

Miután hozzánk került, állatorvoshoz vittük, akkor még a kasztrálás szóba sem jöhetett, mert túl gyenge és kicsi volt hozzá.

Most így néz ki a cicus:


[link]


Gyönyörű cica, és nagyon ember szerető. Nagyon kiegyensúlyozott szeretet gombóc vált belőle.


A kérdésem az, hogy milyen tápot javasolnátok neki?

A whiskast es kitekatot nem nagyon szeretném adni neki, mert a doki húgykövesség kialakulására steril tápot javasolt.

Nézegettem.a Royal Canin tapot, de aztán észre vettem, hogy cukrot tartalmaz.

Nagyon negköszönném ha segítenétek megfelelő, neki való tápot találni. Eddig a Sheba steril tasakos tápot kapta, és mellé a Royal Canin steril száraz eledelt.


Köszi előre is.



2019. júl. 31. 03:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű cica. Whiskast, Kitekatot, ha lehet ne nagyon adj neki, ezek nem tesznek jót.


Én a Fressnapfban szoktam venni a Premiere nevű tápot, annak is a Sterile változatát. Van belőle tasakos is, bár az enyémek azt nem eszik, ők csak szárazat kapnak.

2019. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem gond a netes rendelés,zooplus-on rengeteg a választék és vannak speciális tápok (pl steril) fenn különböző összetételekkel,amit részletesen le is írnak. :) Én nagyon ajánlom!
2019. júl. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is a zooplus-ra voksolok! Persze ha nincs gond a rendeléssel. Tényleg sok speciális táp van náluk.


A Purinának azt hiszem van ivartalanított macskának való tápja. De azt nem tudom, pontosan mi van benne.


Kis csomagosokat jobban ajánlom, ha vannak (mondjuk kicsit drágábbak). Még a visszazárható tasakos macskakaják is elöregednek egy kicsit, főleg ha egyszer-kétszer rosszul zárod vissza, lehet, hogy nem akarja majd megenni egy idő után a tápot, mert “öreg”. Kis zsacskósnál ez ugye nem játszik :) De ez is attól függ, mennyire finnyás a cica, ezt ki kell tapasztalni.

2019. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem finnyás. Mindent megeszik. Csak ugye nem mindegy mit. :)


Igen nezegetten a zooplus oldalt, nekem is szinpatikus volt. Kipróbálom akkor a purinás tápot.

2019. júl. 31. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!