Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fehér vagy fekete macskám...

Fehér vagy fekete macskám legyen? Ti melyiket választanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés
Az udvaron már mindenféle cicink vannak, csak ez a kettő szín nincs és most úgy van, hogy kaphatok egy cicát bentre. Szóval a kettő közül szeretnék választani, de nem tudom melyik legyen.
2019. aug. 9. 09:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
Atyaég, ti most dekorációt vesztek a lakásba, vagy macskát???
2019. aug. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%

Én annak a híve vagyok, hogy nem a mennyiség számít, hanem a mennyiség. A rengeteg macskád az udvaron be van oltva évente? Ki vannak ivartalanítva? Prémium tápot kapnak? Elég figyelmet?

Amennyiben valamelyikre nem a válasz, akkor inkább foglalkozz velük, ne vigyél új macskát haza..

Egyébként elég undorítónak tartom, hogy a meglévők kint vannak az udvaron, az új meg bent lehetne.

A szőr szín szerintem tök mindegy.

2019. aug. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Ők hivatalosan nem is a mieink, csak ide szegődtek, mi meg megetettük őket. Sajnos elég vadak, meg általában sosincsenek itthon csak enni járnak haza, néha engednek egy simit, de ennyi. Már évek óta itt vannak, vagyis itt is, meg máshol is, utca macskák. Ide sosem szültek, amelyik mégis, az elvitte vagy meghaltak, nem engdetek közel hozzájuk. Féreghajtót kevertünk csak a kajába nekik, mást nem tudtunk velük kezdeni. Az állatvédők sem csinálnak velük semmit, mondván nem futkozhatnak ki minden darab kóbr macskát összeszedni.

A lényeg, hogy most sajátom lesz és nem azért lesz bent, mert ő különc, hanem mert nem szeretném veszélynek kitenni.

2019. aug. 9. 11:33
 14/21 A kérdező kommentje:

Nem dísznek vesszük, nem úgy értette anyu, hogy illik a bútorhoz, hanem hogy a fehér az olyan tipikus szoba macska őszerinte, mert a tisztaság jelképe, a feketéért nincs oda.

Végül fehér lesz, mert a fekete fiú és mi lányt szeretnénk.

Köszi mindenki válaszát.

2019. aug. 9. 11:36
 15/21 anonim ***** válasza:
75%

Ez rasszizmus, hé :D


De amúgy ja, a cica színe nem befolyásolja a személyiségét. Utóbbi alapján dönts.


" a fehér az olyan tipikus szoba macska őszerinte, mert a tisztaság jelképe,"


Aztán majd ő lesz a kíváncsiság és a rosszcsontság mintaképe, belefekszik mindenbe, és már közel sem lesz tiszta :P

2019. aug. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
78%

A lakás szempontjából mindegy, hogy fekete vagy fehér, mert légy nyugodt, a macska meg fogja találni azt a pihenőhelyet magának, ahol a legjobban meglátszik a szőre. XD


Egyébként én feketét mondanék, azért, mert a fekete cicák általában nagyobb bajban vannak, nehezebben találnak gazdára, az ostoba babonák miatt.

2019. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Tudom, anyum is babonás, épp ez a baj. Én is feketét szerettem volna:/
2019. aug. 9. 13:22
 18/21 anonim ***** válasza:
64%
Én a feketét választanám. Nekem is az van. Imádnivaló rosszcsont.
2019. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
75%

Én feketét vinnék, gyakorlatilag alig találnak gazdára, a legkevésbé választják őket az emberek. Vidéken sok háznál kapasbol agyon csaapjak őket, mert úgyse kell senkinek . Pedig ugyanannyi szeretet adnak, mint egy fehér mondjuk.

Nekem volt 2 fekete macskàm régen, kis saját fekete párducoknak hívtam őket. Szerintem inkább fekete legyen, a fehéreknek nincs gondjuk a gazdisodással

2019. aug. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Végül fekete-fehér lett.
2019. aug. 10. 10:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!