Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

A macskám eltorte a lábát és azóta nem találjuk?

Tegnap estefelé hazajott a fél éves macskánk el volt törve a lába. Hajnal óta nem láttuk. Megszokott ez?

Keress kérdéseket hasonló témákban: macska, cica, állat, emlős, gerinces

aug. 13. 20:34  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Bocs, de hazajött törött lábbal és nem vittétek dokihoz? Ezt nem értem. Hogyan szökhetett meg? :O Csak nem értem és jó volna ha kifejtenéd a kérdést.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/18Időpont aug. 13. 21:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Este volt már és nem volt doki. Kint hagytuk, tettünk alá párnát kaját meg vizet hagytunk mellé reggel pedig már nem volt sehol. Az udvar elég nagy meg a pincébe is le lehet menni az udvarról keresztül, de ott nincs.

# 2/18Időpont aug. 13. 22:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Arra lettem figyelmes, hogy kuporog a földön felvettem és tapogattam. Ha a hátsó lábát megfogtam elkezdett sírni, leraktam, menni akart de húzta csak a lábát. Nincs kutya a közelben szóval az nem lehetett.

# 3/18Időpont aug. 13. 22:03 Privát üzenet
Szegény állat! Igen lehet, hogy lelépett. Bent kellett volna hagynod míg eljutsz vele egy orvoshoz. Így van esély rá ha nem kerül elő, hogy túl sem éli. Sajnálom.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/18Időpont aug. 13. 22:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De nem tud lelepni az udvarról. 2 méter magas kofallal van körülveve az udvar, törött lábbal nem tud atmaszni rajta.

# 5/18Időpont aug. 13. 22:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tele van nagy suru sovenyekkel az egész kert lehet oda bújt be.

# 6/18Időpont aug. 13. 23:00 Privát üzenet
Esetleg próbáld megkeresni.

# 7/18Időpont aug. 13. 23:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Próbáltam már. Farakások meg sövények kozott azért elég nehéz...

# 8/18Időpont aug. 13. 23:13 Privát üzenet
Pedig ha nem találod meg lehet, hogy elpusztul szegény állat!:( Esetleg próbáld meg hívogatni a kedvenc ételével. Jobb ötletem így most sajnos nincs.

# 9/18Időpont aug. 13. 23:20 Privát üzenet
Keressed... vagy nekünk kéne megkeresni?

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/18Időpont aug. 14. 01:02 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
El fog felejteni a macskám?
Mit tegyek ha a macskám fenekébe alom ragadt?
Fehér vagy fekete macskám legyen? Ti melyiket választanátok a kettő közül?
A macskam 1 hete szult es most nem talaljuk sehol (kinticica) mi lesz ilyenkor a kis cicakkal ha nem jon elo? Az allattorvos meg tudja oket menteni, es ez mennyibe kerulne?
Mit tehetek ha a macskám mindig elszökik?
Eddig egész életében bent volt a macskám, kb 5hónapos lehet, és tegnap este nyitvamaradt az ajtó és kiszökött. Nem találjuk sehol. Nagyon szerettem, látom őt még valaha? Visszatalál?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!