Kezdőoldal » Állatok » Macskák » El fog felejteni a macskám?

El fog felejteni a macskám?

Figyelt kérdés
2 hónapja kaptam egy kiscicát. 3 hónapra külföldre kell utaznom és addig a szüleimnél fog maradni. Eddig minden nap vele voltam, velem is alszik, de félek hogy el fog felejteni

2019. aug. 9. 20:54
 1/6 anonim válasza:
100%
Biztos hogy nem fog
2019. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem felejt el.macskám előző gazdáját 5 év után is felismeri
2019. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

Azonnal meg fog ismerni, mihelyst a kedvenc macskaeledelét elé rakod.

A macskák mindig emlékeznek a kiszolgáló személyzetre.

2019. aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem fog, nyugi :)
2019. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2019. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem felejt el. Ellenben az enyém belebetegedett, amikor 1 hónapra otthon hagytam.

Bár őt én neveltem 10 napos kora óta és úgy beszélgetett, viselkedett velem, úgy hívogatott, mint ha az anyja lennék. Nagyon összenőttünk, 3 hónapos koráig napi 20 órában kézben/ölben/nyakamban volt. Ő már két és fél éves volt, mikor el kellett mennem nélküle.

Aztán mikor hazajöttem, utána vittem őt is magammal. Sose hagyom el többet, akkor se ha muszáj.

2019. szept. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!