Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A nőstény vagy a hím cicák...

A nőstény vagy a hím cicák kedvesebbek az emberekkel?

Figyelt kérdés
Milyen nemű cicát válasszunk?
2019. aug. 17. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Függ az adott macs személyiségétől is,nekem van két kandúrom,az egyik egy rossz csavargó,szélhámos,svindler.Alig van itthon,kajál aztán már megy is.A másik pedig most is itt alszik rajtam,szinte egész nap itthon van,jön utánam,bújik,kedves,jóbarát.

Anyámnak van egy nőstény macskája,az meg ilyen semleges hangulat macska,van hogy cimborál,ha megyek hozzájuk,akkor jön hozzám dörzsölődik..de van hogy nem foglalkozik velem..tehát ők is különbözőek.

2019. aug. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre, a lánycicák dorombosabbak, bújósabbak, de ez nem törvényszerű. Nálunk éppen fordítva van. A gyönyörű hófehér lánycicám Nyávi például ritkán jön oda hozzám, ölbe pedig egyáltalán nem mászik. Ezzel szemben a fia, Hópehely nagyon szeretetrevágyó ölbecica, ha meglát, az az első, hogy felugrik az ölembe, és várja hogy simogassam.
2019. aug. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Fogyaték ez nem nemtől függ. Szerinted a nők vagy a férfiak a kedvesebbek? Na ugye... miért lenne akkor más egy állat. Nekik is van személyiségük.

Egyik fiú cicám simán odacsap meg megharap ha úgy nyúlok hozzá hogy neki nem tetszik, a másik meg bújós és sose bántana, a lány cica meg "idegbeteg" és folyton hangulatingadozása van.

2019. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
4%

Az én vélményem a cicákról negativ mindkét nemről.


Régen az alvilágot jelképezték.

2019. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 17. 15:39
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszüleimnél eléggé sok cicát ismertem meg, nem vettem észre különbséget.


Volt bújós kandúr, távolságtartó nőstény, és fordítva is.


Talán a nőstények között volt több bújós, de a legeslegragaszkodóbb cicánk egy nagy kandúr volt :)

2019. aug. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 0 száza-lékos válasza:
100%
Náluk is személyiség függő, akárcsak az embereknél :) Ne a neme alapján válasszatok cicát!
2019. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat alapján én a kandúrokat mondanám hízelgőbbnek, dorombokósabbnak. A mi nőstény cicánk még azt se viseli el ha felveszem. Pedig amúgy ragadzkodóbb mint a másik, folyton követ, jelen van, de csak távolról. Ritkán dorombol.
2019. aug. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. aug. 18. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!