Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hazajön még egyáltalán?

Hazajön még egyáltalán?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel/délelött kinti cicám nem volt valami jól, vagy nem is tudom, a házunk előtt levő bokornál feküdt, néha néha pózt váltott, üldögélt, illetve levegővétel után a bordái alatt valamilyen hangot adott ki. Egyáltalán nem volt lehetőségem elvinni állatorvoshoz, amit nagyon nagyon bánok, teljesen hozzámnőtt a cicus, amennyi időt lehetett, eltöltöttem vele. Fiatal cicáról van szó, pontosan nem tudom, úgy találtuk, kb 2 évesnek tippelném, ha kellene. Vörös lány cica, ami szintén nagyon ritka, emiatt is imádom/imádtam. Szüleim nem engedik, hogy benti macska legyen, illetve tegnap sem voltak itthon, a legközelebbi várostól is kilométerekre lakunk, nem tudtam elvinni dokihoz. Próbáltam etetni, de elhúzta a fejét, nem akart se enni, se semmi. Aztán elment valószínűleg a szomszédba, ott nem laknak, gyakran mennek oda cicám is és a környéken cicák is. Azóta nem jött haza, és nagyon félek, nehogy történjen vele valami, vagy esetleg, hogy többet nem jön haza. Akárhányszor rá gondolok, sírni tudnék, nem akarom elveszíteni, előző cicámat lassan egy éve vesztettem el, így jó volt Ő kárpótlásnak is..:''(
2019. aug. 25. 21:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Igen nő vagyok. És aztán? Nekem a macska nem olyan mint bármelyik használati tárgy..ha megunom kidobom a szemetesbe, vagy agyonütöm lapáttal...
2019. aug. 25. 21:37
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha nagyon fontos számodra a macskád,akkor felelős állattartóhoz méltóan átmászol,megkeresed,elviszed orvoshoz. (Ha még egyáltalán életben van,és nem evett mérget..) Jöhetsz kifogásokkal,de te is tudod,hogy rajtad múlik/múlt a dolog.
2019. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyik sem talált. Nekem pedig a macskám legalább annyira fontos, mint egynéhány ismerősöm. Attól még, mert te ezt máshogy gondolod, én nem fogok erről ugyanúgy.
2019. aug. 25. 21:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy rajtam múlt, és nem keresem a kifogásokat, ha már egy kis lehetőségem lett volna, rohantam volna vele orvoshoz. És nagyon remélem, nem késő, egyáltalán hazajön.:(
2019. aug. 25. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Sok bunkó köcsög!


Próbáld megkeresni, ez nagyon fontos.

Száraz az orra? Ha igen az rossz.

Melegnek érzed a testét? Az is rossz.


Keresd meg, és próbáld orvoshoz juttatni minél előbb!

2019. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy itt szerinted mindenki bunkó köcsög, de te meg állj már fel a gép elől 'ázzeg, és keresd meg végre, ne itt sopánkodjál!
2019. aug. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg nincs lehetőséged benti tartásra,készítsetek zárt kifutót (csirkehálóval is lehet) meg valami fából,vízhatlan macskaházat. Nem kerül százezrekbe!! És akkor a szüleid is nyertek,meg a macska is.
2019. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!