Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hazajön még a macskám? Nagyon...

Hazajön még a macskám? Nagyon hiányzik

Figyelt kérdés
Egy éves ivartalanított nőstény macskám tegnap este óta nem jött haza.Éjszakára bent szoktam tartani meg amikor dolgozok.Különleges színű(hamvas szürke),nyakörves cica,szomszédok is csak tegnap látták.

2017. márc. 24. 20:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ó, szegény. Ne félj, a cica van hogy napokra is elkóborol, de mindig oda megy haza, ahol tudja, hog szeretik. :) A cicáknak hatalmas, több kilóméter sugaró vadászterületük van. De szerintem csak elment szomszédolni és pár napon belül előkerül. Írj majd, ha megjött!
2017. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mèg sose ment el ennyi időre meg túl messze a háztól sem
2017. márc. 24. 21:26
 3/20 anonim ***** válasza:

Vagy megtetszett valakinek, ha ilyen különleges. Nem akarlak elszomorítani, de benne van a pakliban.

Külföldi oldalon olvastam, próbáld ki, még senkinek sem tudtam ajánlani azóta (nem volt olyan kérdés). Ki kell tenni az almostálját az ajtó elé, és megérzi a szagát, és visszajön (a saját szaga nyilván). Ámbár ezt elkóborolt szobacicákra írták, de hátha. Remélem van almostálja.

2017. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Attól tartok,hogy valaki elvitte,mert sose ment el meg tényleg szép macska.Van alomtálja,bent is szokott lenni,éjjel meg,ha nem vagyok itthon.Kirakom,megpróbálom.
2017. márc. 24. 21:33
 5/20 A kérdező kommentje:
De,ha el is vitték,remélem ki tud majd szökni és hazajön.
2017. márc. 24. 21:42
 6/20 anonim ***** válasza:
Lehet valamelyik hülyegyereknek megtettszett s befogta játszadozni, nekem is volt ilyen, megunták elengedték egy két nap után
2017. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Remélem így lesz,nagyon várom haza,hiányzik :(
2017. márc. 24. 22:14
 8/20 anonim ***** válasza:
8%
sztem elhagyott teged mert nem szeret
2017. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

Ne foglalkozz a nyolcaskával. Minden cicás kérdés alá ír valami bunkóságot, ennyi telik a fejletlen humorérzékétől.


Ha van képed a cicádról, keresd fel a Facebook-on a cicás csoportokat és posztold ki! Nagyon sok macskás csoport van és a tagok készséggel segítenek! Írd meg a cica különös ismertetőjeleit, a nevét, hagyj meg telefonszámot, amin bármikor elérhetnek. Ha valaki látja, biztos értesíteni fog!

2017. márc. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ilyenkor érdemes körül nézni a házba és a házhoz tartozó épületekbe.Mamámék cicája is eltűnt egyszer egy napra.Végig a szekrénybe aludt.Próbáld hívni őt és nézz körül a környéken.2 nap nem olyan sok még előkerülhet.
2017. márc. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!