Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ér a kutya élete többet,...

Miért ér a kutya élete többet, mint egy macskáé?

Figyelt kérdés
Nos én macska mániás vagyok, de egy kutya halála is el tud szomorítani ahhoz képest, hogy ma megölte a kiscicamat. Szegényke átment a kutya védte a területetet.... ezt megértem. Gondoltam megnézzem gyakorin mit gondolnak az emberek. Megjelentek a kutyamániások akik névtelenül merik felvállalni nem is annyira állatbarátok.. Milyen jól tette, megérdemelte a macska... Elég elszomorító a dolog szerintem. Nektek mi a véleményetek?

2019. aug. 29. 20:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Èn mindkettőt szeretem, de a cicus védtelenebb szegény. Milyen idős volt?
2019. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
1 hónapos volt szegényke, túl bátor volt.
2019. aug. 29. 20:48
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem ér többet. Mindkettőt szeretem, jelenleg macskám van, imádom.
2019. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Szegényke, nagyon sajnálom én is a kicsit.
2019. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
41%
Minden állat öl.
2019. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Ókori tudom, nem is azzal van a gond. De ha macska meghal akkor azt írják, hogy megérdemelte..... Nekem ezzel a beteges kutya imadattal van problémán. Bevallom őszintén nem szerettem őket, de ha esetleg egy kutya halna meg nem mondanám azt, hogy megérdemelte. Mindenkinek meg van a kedvence...de néha atesunk a ló túlsó oldalára. ☹️
2019. aug. 29. 20:55
 7/30 anonim ***** válasza:
Korabban milyen cicáid voltak?
2019. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Volt egy befogadott cica aki hihetetlen hűséges volt. Volt egy fél perzsa aki a másik szomszéd kutyus legjobb barátja volt. Most meg van még egy fél sziámi, de amikor ide kerültek akkor a kutyus nem volt meg kb 5-6 éve vannak itt. Nagyobbak lettek nem mentek át. A mostani kiscica 2 hete került ide... volt,hogy már átment a szomszéd tette vissza. Próbáltuk tanitgatni neki, hogy ne menjen át... túl bátor lett. Kb 1 hónapos lehetet. Nem haragszok a kutyusra, ha esetleg ez jött volna le a kérdésből. 😊
2019. aug. 29. 21:02
 9/30 anonim ***** válasza:
Nagyon szép lehet az a fél sziámi cicus. :)
2019. aug. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Részvét a cicussal.
2019. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!