Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscica nagyon bolhás volt...

Kiscica nagyon bolhás volt lehetett kezelni?

Figyelt kérdés
Itt a gyakorin azt olvastam, hogy a kismacskákat nem lehet kezelni bolhairtóval ez így van? Mi tettünk rá ilyen port. Sajnáltam volna + ki sem bírja felnőtt koráig bolhásan.
2010. júl. 14. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden cica gazdi rémálma: a FÜRDETÉS. Tudom borzalmas lesz,de én bolhairtó cica samponnal mostam le.(A karom utána csak úgy vérzett a karmolásoktól)
2010. júl. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem mindegy, hogy kiscicát mivel kezelsz, mert a legtöbb szerrel őket még nem lehet. Viszont pl. a Frontline-nak van egy spray-je, amit már két napos kortól is lehet használni rajtuk, én is kénytelen voltam, mert azt hittem, nem élné túl a pici. A fürdetés is lehet, hogy jó, én már csak nagyobb korukban fürdettem őket, viszont akkor én is mindig szereztem valami harci sérülést.
2010. júl. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem volt bolhairtó samponunk furdettük de a dögök nem fulladnak meg a víztől.
2010. júl. 14. 14:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemrég fütdettem 2 2,5 hónapos cicám parazita(bolha) elleni samponnal.Türhetően bírták, meg minden. Nem,nem baj szerintem.de olvass utána neten,és kérdezd meg az állat orvost.
2010. júl. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves 12:39, hát nem olvastad a macskafürdetés alapszabályait:

1. Vegyél ki 3 nap táppénzt... :)))


Mi kiskorában is cseppentettünk rájuk Advantage Cat bolhairtót, persze a súlyuknak megfelelően arányosan kevesebbet. Nem lett semmi bajuk.

2010. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!