Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 5 hónapos kiscicák még szopnak...

5 hónapos kiscicák még szopnak. Meddig normális ez? Tapasztaltatok hasonlót?

Figyelt kérdés

Egy hét múlva 5 hónaposak a "gyerekek", két kis nőstény cica.

Esznek is rendesen mellé, de napi többször igénylik a tejkét is, a mamát láhatóan nem zavarja.

Kell e leválasztani őket, vagy hagyjam?



2019. szept. 28. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Tejke b+
2019. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
🤣
2019. szept. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az anyjuk majd leoffolja őket, ha úgy gondolja.
2019. szept. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek 4-6 hónaposig szopiztak(befogadott cicák). Amelyiket meg elhagyta az anyja simán kérte a cumisüveget ugyanúgy sok hónapig.
2019. szept. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha az anyamacska hagyná, szerintem a kölykök kb. bármeddig szopnának! Nekem van egy egy éves cicám, akit cumival neveltem fel, és a mai napig jön az ölembe és töfköd a fejével, próbálkozik szopizni. Pedig ahogy átálltunk szilárd kajára, elhagytuk a cumit, és nem engedtem neki, hogy a ruhámon/kezemen cuppogjon. Nem tudom miért nem szokik már le róla.
2019. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol vele? Ha majd az anya megunja, elzavarja magától őket, neked nincs teendőd ez ügyben. Nem kell megijedned, ha ezt SZÁMODRA elég durván teszi majd.
2019. szept. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!