Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért szeretitek a cicáitokat?...

Miért szeretitek a cicáitokat? :-)

Figyelt kérdés
Én azt szeretem bennük ,hogy nem lehet mellettük unatkozni,mindig csinálnak valami vicces,bugyuta dolgot ,hogy már a végén sírok a nevetéstől....:-)Pl:úgy rohangál a lakásban mint akit felhúztak és közben mondja a magáét..:-) vagy fogócskázunk azt nagyon szereti...:-D rám ugrik majd elrohan ,hogy kapjam el én is őt ...nagyon muris ...:-)
2010. júl. 15. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

lehet a cicákat nem szeretni?:)

nekünk van 4, a fekete úgy nyávok hogy Á meg E :D ilyet h miaúú nem tud szegény :D de nagyon vicces, nyögdös, olyan mint egy orosz macska, éjjel mikor áll az ablakba, csak 2 szemet lehet látni :))

a sziámi cicánk szimatol,ha kaját érez, rendesen krákog közbe :D nagyon viccesek tudnak lenni valóban (:

és nagyon tudnak szeretni!

2010. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem is tudom.. csak úgy szeretem. Mert nem mászik a nyakamra. Békén hagy ha éppen nem akarok vele játszani, és én is őt ha épp neki nincs kedve. Nem kell vele hosszú elmélkedéseket folytatni, nincsenek elvárásai, stb, egyszóval azért mert tökéletes ellentéte az embereknek, akik a fejemre akarnak nőni. Amolyan lelkitársak vagyunk. (és ne úgy értsd hogy nem foglalkozom vele, egyszerűen csak mindketten tudjuk mikor elég. míg egy ember.. áh hagyjuk.) 19L
2010. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az enyém inkább Garfield típus, iszonyat lusta, kedvenc helye a vasalódeszka, hosszában ráfekszik a két tappancsát két oldalt lelógatja, közben olyan unalmas fejet vág, imádnivaló. Mozogni nem nagyon akar, pedig már rengeteg játékot vettem neki, kocog kb. 2-3 métert aztán elterül a földön, mint aki teljesen kimerült :)
2010. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mert belőlük csak egy van külön személyiségek(L)
2010. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

első vagyok.

az én sziámi cicám teljesen olyan személyiségű mint én, csak macskába :) ugyanazt eszi mint én, ugyanúgy reagál dolgokra, szereti a zöldséget meg stb :D

2010. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindenért. Mi lelki társak vagyunk Blöki cicával. Egyszerűen nincs olyan húzása, ami ne lenne übercuki.


Megaztán: ha mégegyszer arra ébredek, hogy a faliszekrényről a fejemre zuhan ez a dög, kiváló, meleg bundakesztyű lesz belőle télire.

2010. júl. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az enyém ugy nyávog hogy nyikk(!) mellesleg ivartalanitott hím volt. Azt szeretem beenne, hogy egy hatalmas nagy arc:))
2010. júl. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon szerencsétlenke cicám van, butuska, fél mindentől, de szeretem mert én neveltem fel 4 hetes korától, mikor még tenyérnyi volt és cumiztatni kellett. Most már 3 éves elmúlt.
2010. júl. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
3 cicánk van. Az egyiket azért, mert ő is "E" hangon nyávog, leül a fenekére, és úgy mosdik (ilyet macskától még nem láttam), mikor kényeskedik kidugja a nyelvét, és ha nem nézek rá, akkor rámnyávog h szóljak hozzá. Jah meg mikor szólok neki h jöjjön be, nyávog. Olyan mintha mondaná, h "Várjál, jövök.":D A másik cicámat azért, mert szereti a sárgadinnyét, a nyers uborkát, és mikor felveszem olyan mintha ölelne. A harmadikat pedig azért, mert elhagyták, és sztem soha senki nem szerette úgy igazán. Meg mindig köpköd.:D De am minden cicát szeretek.)
2010. júl. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért szeretem az én cicámat, mert nagyon lusta és minden reggel jön, benyávogja magát a szobámba, hogy egy negyed órát felkelés előtt vele legyek. Néha megkergeti a kutyát és mindig talál a házon belül valami új helyet magának. De örülök neki, hogy nincs rám a nap 24 órájában szüksége, így nyugodtan aludhatok máshol is...
2010. júl. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!