Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyek az "ölbecicák"?

Melyek az "ölbecicák"?

Figyelt kérdés

Úgy értem a kisebb energia szintű, hosszabb szőrű cicák akik valamivel gazdacentrikusabbak mint az "átlag"


Tudom kicsit hülye kérdés mert egy macska lazán alszik 20 órát és meglehetősen független természetűek :D volt már egy sima házi macskám de szegény elég antiszoc volt, inkább csak nézegetni lehetett :D



2019. okt. 7. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nekem 2 sima házi macskám van. Az egyik 1 percre fölvehető, de imád játszani; a másik nem játszik, viszont matrica üzemmódban van.
2019. okt. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekunk 3 hazimacskank van, ebbol ketto a szomszede. Azt a kettot nem lehet felvenni, csak maximum addig, mig elhurcolom a kajastalhoz.

Viszont van egy mentett cicam, aki akar orakig is kepes az ember oleben uldogelni, aludni, simogattatni magat. O olyan, ha leulok, egybol maszik az olembe.

Sok macska megfordult nalunk, de ilyennel meg nem talalkoztam.(ezert is nagyon sajnalom, hogy el kell ajandekoznom a kozeljovoben:((()

2019. okt. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy szibériaim van. Sosem volt az az ölbecica. Viszont ahogy öregszik, egyre bújósabb. Most 12 éves, és ahogy hozzáér a fenekem a kanapéhoz, ott terem. :)
2019. okt. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2 házi macskám van. Az egyiket nem lehet felvenni, ő csak egyfolytában jön utánam és dörgölőzik.


A másik az ölemben van egyfolytában ha leülök, ha pedig nem ülök le huzamosabb ideig, akkor fel kell venni és úgy járkálok, hogy a nyakamban ül vagy fekszik. Mázli, hogy csak 3 kiló...

2019. okt. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es az enyémek pont ilyenek. :-) A matrica gyerekem képes a legváratlanabb helyzetekben a nyakamba ugrani, hogy felvegyem. Ő 4,5kg.
2019. okt. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam a cirmos-fehér lánycicám meg a fekete-fehér fiú ölbecicák. A vörös fiú, az ezüst fiú és a tricolor meg fekete lánycicáim örökmozgó, vadászó, lüke kis cicák. De imádom mindet.
2019. okt. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A ragdollok és a birmanok, más néven burmai szent templommacskák kifejezetten lakásba való, lusti, nem túl pörgős, hízelgős cicák. Játszani szeretnek ők is, de könnyű lefárasztani őket, nem jellemző, hogy kárt tennének a lakásban. A ragdollra jellemző, hogy követ szobáról szobára, mindig abban a helyiségben akar lenni, ahol a gazdija. Megy veled mosogatni, teregetni is. A birman meg nagyon cuki, felnőttként is olyan, mint egy kölyök a nagy szemeivel meg nagy tappancskáival, és olyan kis mókamester.

Egyébként konkrétan az ölben levést kevés macska szereti. A bújós, hízelgős cicák is inkább az oldaladhoz bújnak, melléd fekszenek, dagasztanak, de az ölbe ülés nem túl kényelmes nekik.

2019. okt. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ha ilyen cicut akarsz, a Ragdollt válaszd. Nekem Britem van és imádom őt, de csak akkor van ölelgetés és bújás ha ő akarja. Ettől függetlenül minden este rajtam alszik és nagyon ragaszkodó, de sokkal önállóbb fajta mint a Ragdoll.
2019. okt. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!