Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Hogyan győzzem meg a szüleim egy 2. Cicáról?

Van már egy 3 éves ivartalanított lány cicánk. Most lehetőségünk lenne egy utcai 2 hónapos kisfiú cicát befogadni.

A mostani makka sokszor láthatóan unatkozik. Kertunk nincs. Van egy nagy csomójátéka, foglalkozunk vele, de napi 10 órat egyedül van. Nagyon sokáig testvéreivel volt egy külön szobába! Amikor a testvéreit elvitték, akkor hoztuk el őt.

Édesanyám ugyanolyan bolond macskás nő mint én. Apukámat kéne meggyőzni. Valami tipp vagy tanács?

Illetve NEM fogjuk kiereszteni "játszani" a macskát! Ilyen kommentelők kíméljenek!!

Keress kérdéseket hasonló témában: #macska #macskatartás #másodikcica

okt. 9. 20:09  Privát üzenet  

A válaszok
Magyarázzátok el neki együtt, hogy a mostani unatkozik. Nagyon kell már neki egy társ, hogy ne legyen egyedül. Ketten csak rá tudtok venni valakit hogy belemenjen.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont okt. 9. 20:35 Privát üzenet
Eleve miért kell meggyőzni? Mi az, ami visszatartja abban, hogy azonnal rábólintson?

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont okt. 9. 20:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon ellenzi a cicakat mert "nem szereti". Persze ez amugy egyátalán nem igaz. A kiafiu cicat annyira "nem szerette" hogy mig lent voltunk ott simogatta meg cirogotta.

Ezert nem értem..:/

# 3/6Időpont okt. 10. 06:23 Privát üzenet
Ha már egy van, kettő nem sokkal nagyobb gond. Szóval ha annyira nem szereti, akkor már az elsőél nem kellett volna belemennie. Mert most neki sztem pont mindegy, hogy 1 vagy 3.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont okt. 10. 07:42 Privát üzenet
Szerintem lehet, hogy sokallják a kaja árát, meg az alom árát; és akkor kétszer annyi macska, az kétszer annyi alomköltség, meg etetési költség.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont okt. 10. 21:41 Privát üzenet
*de amúgy nemtom, hogy pl tényleg unatkozik-e, meg pl nem tudom, hogy biztosan barátságosan fogadhatna-e egy másik macskát. Mert hallottam már olyat pl ,hát, ott mindig egyedül volt az a cica, és akkor hoztak neki egy társat, és akkor először mikor meglátta, akkor asszem lehet, hogy fújt rá; de láthatóan később se szerette asszem, úgyhogy az új kis jövevényt visszavitték a menhelyre. Ők is akartak neki társat egyébként , hogy ne legyen mindig egyedül

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont okt. 10. 21:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek ha a szüleim nem engedik hogy legyen egy macskám?
A szüleim azt akarják, hogy csak kinti cica legyen! Hogy győzzem meg őket?
Honnan tudhatom hogy eltört a macskám farka? Kölyök (pár hetes) cicáról van szó.
Miért csinálja azt a cicám hogy kb két hétig szüleim szobályában van, aztán két hétig nálam maj újabb két hétig tesómnál?
Sajnos kijáros cicáink vannak, szüleim nem engedik a csak bent tartást. Ha megijesztetik öket mikor utcára mennének leszoknak róla?
A szüleim nem viszik el orvoshoz a cicánkat, én is elvihetem egyedül?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!