Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska Advantix cseppet...

Macska Advantix cseppet kapott, lesz maradandó károsodása?

Figyelt kérdés

Már az orvos rendelője előtt várakozok. Önhibából kapott azt mivel a gyógyszertárba nem volt macskának való a fent említettet ajánlották a legkisebb dózisba. Reggelre összevissza hányt meg kakilt szerencsétlen mindent remeg, szédül minden baja van. Gondolom lenyalhatta ahol elérte magán.



Teljesen kivagyok , hogy pont az egyetlen társam aki létezik a számomra majdnem én csinálom ki :(


27/n


2019. okt. 11. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem szabad kutyának valót rájuk rakni. Mi is megjártuk vele egyszer. A mi macskáink is betegek voltak, mint a dög, de helyrejöttek, ha nem kapnak belőle sokat, akkor nem durva a mérgezés, szóval nagy rá az esély, hogy rendbe jön. Persze ez több mindentől is függ. De, ha még ajánlja az eladó, akkor se! Mert nála lehet nem okozott problémát, de a macskák zöme ettől függetlenül a kis mennyiséget sem bírja.
2019. okt. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De a kérdésedre válaszolva (amit sikeresen lehagytam) nem hiszem, hogy lenne maradandó károsodása. Persze az orvos tud tutibbat mondani. :)
2019. okt. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Lehet. Embernek embernek való gyógyszert, macskának állatgyógyszert adunk. Nem keverni!
2019. okt. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azonnal meg kellett volna fürdetni. Mit mondott az orvos?
2019. okt. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

szerencsére csak kis mértékű a mérgezés. Kapott nyugtató injekciót. meg még tablettát amit este kap egy negyedet.

Minden más funkciója rendben van a cicának. De ezt sosem feledem el magamnak... Mert ha figyelmesebb lettem volna a fent említettel cseppel nem lenne most ez. Mert korábban mindig frontline volt csak hetek óta az nem volt a patikába és helyette ezt ajánlották.

2019. okt. 11. 09:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De hogy lehet valaki ennyire felelőltlen debil, hogy olyat ajánl, ami NEM való a macskáknak? :S Én a helyedben kiosztanám a patikust!
2019. okt. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem hagynám annyiban az biztos! Jól kiosztanám én is a patikust, de felvilágosítanám, hogy ez többet ne fordulhasson elő más cicával is.
2019. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 manocsek válasza:
Én már 4 napja hordom az állatorvoshoz, 5 napja kapta a cseppet. Mik voltak a tapasztalatai annak aki járt már így?
2023. okt. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!