Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Advantix vagy Frontline?...

Advantix vagy Frontline? Esetleg Fypryst? Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Ki mit használ a cicáján és mik a tapasztalatai?

Szerintetek melyik a leghatásosabb?

Valahol azt olvastam, hogy a Frontline-t már kissé elavultnak tartják, ez igaz lehet? Az Advantix valóban jobb, mert az újabb?

És mit tudtok a Fypryst spot on-ról? Mi a véleményetek róla?



2015. febr. 25. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
advantix kutya macska egyaránt. ez bir olyan hatoanyaggal hogy ne alakuljon ki babaézia(amint nem ezt ahsználtam megfertözödött és korházba vittem 3 szor majdnem az éleébe került. igy rászánom amgam és csak ezt vezsem az ő érdekében
2015. febr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ADVANTIX macskákon NEM használható!!!Kizárólag kutyán! Vigyázat! Rájuk mérgező hatóanyagot tartalmaz, ez benne van a leírásában is. Nem összekeverendő a macskákon használható Advantage és Advocate cseppel!
2015. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm szépen a felvilágosítást, Kedves 2. válaszoló! Eddig ezt nem tudtam, de akkor természetesen az Advantixet semmiképpen nem használom cicára.


Esetleg akkor az általad említett másik 2 spot on cseppről tudnál írni valamit? Melyiket ajánlanád? Az Advocat vagy az Advantage lenne jobb választás?

2015. febr. 25. 11:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a Frontline és a Fypryst ugyanaz a hatóanyag, mindkettő fipronil.
2015. febr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Advocate olyan szempontból jobb, hogy az atka ellen is használatos. Advantage csak bolha, kullancs.
2015. febr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Katica71 ***** válasza:
Én is a Fyprystet használom, elégedett vagyok vele.
2015. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Fypryst nagyon rossz mert megmérgezte a macskám és majdnem beledöglött.
2015. jún. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!