Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális ha a 6 hónapos...

Normális ha a 6 hónapos macskám csontjai ropognak?

Figyelt kérdés
Vakon született és szerintem születéskor valami trauma érhette mert ilyen őszes szőr szálai is vannak az amúgy fekete bundájában... és kb egy hónapja előjött ez ropogás, ha hirtelen felveszem vagy ha nyújtózkodik.
2008. nov. 16. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Őszes szállak minden macskánál vannak.Nekem 6 feketemacskám van és mindegyiknek kiskorában őszes szőrszálai voltak de később nagykorukban már kinőtték és eltüntek az ösz szálak.

a csontropogás meg lehet attól hogy kalcium vagy valamilyen vitaminhiánya lehet.De nézesd meg az orvossal.

2008. nov. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem is van fekete macskám, és ugyanúgy vannak fehér szőrszálai

én viszont kérdeznék.. mert ezt nem írtad

azt mondod vakon született.. az anyjától szopizott, vagy mesterségesen etetted?

2008. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ketten voltak, és az anyjától szopizott, nem tett az anyja különbséget közöttük..
2008. nov. 17. 20:10
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor az ősz szálak eltűnnek, ez jó, megnyugtató. Viszont a ropogással csak el kéne vinnem orvoshoz, azt mondjátok!?
2008. nov. 17. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy fekete kiscicám, ősz szőrszálakkal, szóval gondolom ez normális:) A ropogás viszont nem, vidd el állatorvoshoz mindenképp, talán csak valami vitaminhiánya van, de ezt majd megmondja a doki.
2008. nov. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem a tejcsi miatt van..

Hát szerintem állatorvos. Az a biztos :)

Sok szerencsét!

2008. nov. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!