Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent, ha a babámnak...

Mit jelent, ha a babámnak recsegnek-ropognak a csontjai (izületei)?

Figyelt kérdés
3 és fél hós a babám, és már egy ideje észrevettem, hogy amikor ölbe veszem, vagy kifeszíti magát reccsen a keze, (csuklója) lába (bokája), mint mikor mi "ropoktatjuk" az ujjainkat. megijjedtem, szeretném tudni voltatok e már hasonló tapasztalatotok . Előre is köszönöm a válaszokat!
2008. nov. 23. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én rákérdeztem egy gyógytornásznál, és azt mondta, hogy a babáknál ez természetes. Nekünk is a csuklója ropog amikor ülésbe felhúzom.

2008. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is megfigyeltem ezt a kislányomnál, rá is kérdeztem az ortopéd dokinál és a gyerekorvosnál is, mindketten azt mondták, hogy normális, majd ahogy erősödik elmúlik. Mondjuk nekünk még mindig nem múlt el, holnap leszünk 7 hónaposak, de mindkét dokkiban megbízok, úgyhogy nem aggódok. Te se aggódj, csak vigyázz ne "húzd" az ízületeit feleslegesen.
2008. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt a helyzet 2-3 hónaposan. De mára már szinte teljesen elmúlt, most 5 hónapos.
2008. nov. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Az ízületeik még lazábbak.
2008. nov. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtató válaszokat
2008. nov. 25. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!