Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vissza kérhetem a pénzt ebben...

Vissza kérhetem a pénzt ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 200kmre utazott el Győrbe a férjem hogy vegyen egy fajtatiszta macskát nekem. Az eladó hölgy 30ezret kért. Majd küldött képeket a szülőkről is. Az anya elvileg tks de azt sem látta, az apa pedig nem. Az anya cica szeme a képen zöld de ő csak állítja hogy az sárga és aamit mi vettünk annak sem sárga hanem inkább sárgás zöld!

Szeretném ezt az üzletet visszacserélni mert mi egy -fajtához ragaszkodunk. Szerintetek van e erre lehetőség vagy mit tudok tenni?

Rendőrség?? Állatvédők??


2019. okt. 11. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

30-ért fajtatiszta?


Szerződés? Ja, gondolom nincs, mert az se ingyé lenne.


Megxoptad!

2019. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
30ért fajtatiszta állat túl olcsó. Milyen fajtához ragaszkodtok? Utána néztetek, mennyia reális ára egy ehhez a fajhoz tartozó kölyökállatnak? Hivatalos tenyésztőnél viltatok, vagy szaporítónál? Férjed a helyszínen látta a kölyök szüleit és a kenneljüket?
2019. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerződés sincs, egyszerűen nem tudtok mit csinálni. Beleestetek egy szaporító csapdájába. Célszerű leszűrni a kiscicát, és esetleg mellé venni egy törzskönyveset, jó helyről. Melyik fajtához ragaszkodtok?
2019. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit se tudtok csinálni.

Ti rontottátok el. 30.000 Ft-ért nem árulnak a rendes tenyésztők fajta tiszta állatot.

100.000 forint felett kezdődnek és itt se az ár a fontos hanem hogy kap-e törzskönyvet a cica.

Ez sajnos a ti hibátok.

2019. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenre mondják, hogy a csigát is elhajtaná a világ végére öt forintért.

Ennyiért fajtajellegű keverék van.

2019. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják, hogy olcsó húsnak híg a leve.... Na ezért nem kell szaporítótól vásárolni! :S
2019. okt. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Komolyan megszabadulnál a cicától, mert nem olyan, amilyet akartál? Van neked szíved?

Eleve, ha fajtatisztát akarsz, akkor ne 30-ért akarj egyet, mert az biztos átverés. Szóval a saját butaságod miatt szívatnád a macskát?

2019. okt. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha fajtatisztát szerettél volna, akkor nem 30.000-ért kellett volna venned. Eleve 100.000 felett vannak a fajtatiszta macskák és azok még az olcsóbb kategóriásak.


Egyébként ti voltatok a hülyék és képes lennél azért lecserélni a macskát, mert nem tájékozódtál rendesen. Baromira szeretheted a macskákat...

2019. okt. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

Szegény macska nem tehet semmiről xd

Nem vagytok normálisak, mentetek volna menhelyre

Nem mindegy hogy néz ki a macska?

Azt sem értem hogy gondoltátok, hogy 30ezerért fajtatisztát kaptok

Nekem sima házi macskám van, benti, úgy fogadtuk örökbe.Idegenek mindig azt hiszik, hogy orosz kék, mert annyira hasonlít.

Nem dísznek veszitek a macskát,nem?

2019. okt. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!