Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fwlis hungarica versenyre...

Fwlis hungarica versenyre mehetünk? Több infó lent?

Figyelt kérdés
Igazából annyi lenne hogy most vettünk egy gyönyörű törzskönyves skót állófülű macskát akit szeretnék elvinni néha macskakiállításra.Csak ugye eddig nem volt semmi ilyesmi rendezvényen mert a tenyésztő nem vitte.Viszont a tenyésztő azt mondta hogy sterinte megérné elvinni sőt azt mondta hogy mehetnénk együtt én Stormy ő és a macskái.Csak megjegyzésként a tenyésztő tesóm barátnője:).illetve a macsek 6hónapos és ugye nem volt még előtte versenyen.szerintetek ígyehetünk?

2019. okt. 30. 10:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam Felis Hungarica.😀
2019. okt. 30. 10:51
 2/4 anonim ***** válasza:
2019. okt. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

6 hónapos korban tudtommal kölyök kategóriába mehettek. Ha van törzskönyv is, és egészséges, és chip, oltások rendben vannak, szerintem simán kipróbálhatjátok. Még a fajta standardot célszerű elolvasni, hogy mennyire felel meg neki. :)

Nem tudom hobbi célú cicákkal mondjuk hogy megy a pontozás, nálunk, tenyésztőknél 1 kiállítás engedett, utána nem gyűlik tovább a pont és a cím, csak akkor, ha hozzájuk regisztráljuk a kennelt.

2019. nov. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😀😀
2019. nov. 1. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!