Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Acana vegyes tápok vagy...

Acana vegyes tápok vagy purizon-applaws válogatva?

Figyelt kérdés

Az orijen tápról lemondtam, mert iszonyat húzós, hosszú távon nem menne.

Az acana a 2., amin gondolkodom, de közben találtam a purizont, ami nagyon gazdag fehérjében, majdnem ugyanannyi hús van benne, mint az acanában és van többféle változat, tehát pl össze tudom úgy állítani, hogy veszek egy szarvasosat, egy vaddisznósat meg egy bárányosat és az majdnem acana vöröshúsos. Illetve kacsás-csirkés-halas kombó meg wild prairie.

Illetve van az Applaws, amiben meg több a hús, mint az acanában, esetleg a apurizon válogatást azzal felturbóznám?

Szóval szerintetek az acana a jobb vagy ha összeválogatom a purizon és applaws kínálatát?


2019. okt. 31. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:

A purizonnal pontosan az a baj, hogy nagyon gazdag fehérjében. A túl magas fehérjetartalom hosszú távon nagyon megterheli a cicák veséjét.

A mieink is imádják, de csak alkalmi jelleggel kapnak emiatt.

2019. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

komolyan??

Hu, ezt jó tudni, akkor mi az ideális fehérje tartalom?

2019. okt. 31. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!