Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik tápot válasszam?...

Melyik tápot válasszam? Orijen, Purizon vagy Applaws?

Figyelt kérdés
Esetleg más a csúcskategóriában?
2019. okt. 1. 05:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindhárommal jól jársz és az Orijen a legdrágább (webshopban lecsekkoltam a kilós árait a kis kiszerelésnek). Anno próbáltam az Orijent a cicámnak, ő nem szerette. Az Applaws halas tasakos kajákat imádja, a szárazat allergia miatt nem eheti.

Szóval én személy szerint az Applawst vagy a Purizont választanám, esetleg a Farmina N&D tápot.

2019. okt. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most vettem Applawst, marha jó husis illata van és a cica is bőszen ropogtatja.
2019. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Esetleg keverhetem őket?
2019. okt. 1. 13:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne keverd.
2019. okt. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Miért?

Úgy tudom, csak a kutyák nem bírják a vegyes etetést, tápok keverését.

2019. okt. 2. 07:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert nincs értelme egyszerűen. Pocsékolás.

Különböző ízű, szemméretű tápok együtt adása szerintem felesleges. Ha az egyik fajta nem ízlik neki, kiválogatja vagy (rosszabb esetben) otthagyja az egészet.


Én is azt gondoltam, hogy megunja az egyfajta ízesítésű tápot, de nem. Ugyanazt eszi évek óta. Konzervesből csak és kizárólag egyetlen ízűt eszik meg, még ugyanannak a márkának más ízű kajáját sem.

2019. okt. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én mindet próbáltam, több ízben is.

Szerintem nem véletlen, hogy az Orijen annyival drágább, a többitől mind a három macskám lezüllött...

Hullot a szőrük, kifakúltak, le is fogytak.

Valakiknek viszont állitólag bejön.

Egyébként szagra és külsőre a Purizon a leg bizalom gerjesztőbb...

2019. okt. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!