Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám felhányt egy férget....

A cicám felhányt egy férget. Vettünk féreghajtót, ennek már 4 napja, de a kakijában semmi nincs. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

2019. nov. 5. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidd orvoshoz
2019. nov. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos féreg volt és nem valami ahhoz hasonló pl. Tészta, valami cérna/fonal darab stb...?
2019. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Neeem. Lassan ugyan de mozgott, tekeredett. Miutan beadtam a féreghajtót egy két napig bujdosott, viszont 3. napra teljesen jól lett, mar virgonc. Ezert nem gondoltam, hogy orvoshoz kéne vinnem. Nem minden kakit láttam ugyan, mivel kijárós, de amit láttam abban semmi nem volt.
2019. nov. 6. 16:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen féreghajtót kapott? Mindenképp széles spektrumút adnék, pl. drontal. Ha zsákmánnyal szerezte, lehet több féle is benne. Pont a súlyának megfelelő adagot kapta? Ne adj se többet mert beteg lesz, se kevesebbet, mert akkor nem hat! Javaslom 2 hét, majd újabb 2 hét múlva megismételni (visszamaradt peték miatt) és egy párszor most kicsit alaposabb takarítást is a holmiján és a védelmetekben a lakásban is! Jobb most inkább fertőtlenítővel törölgetni és felmosni, nemcsak illatossal. (Bizonyos férgek belétek költözhetnek.) Teljes alomcsere, majd a tálca/wc hipós fertőtlenítése se ártana, lehet benne bőven pete, ami visszafertőz!

Nem feltétlenül fogod látni kijönni, megemésztődhetnek a gyógyszertől elhullottak!

2019. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az állatpatikában vettük, egyet akkor egyet két hét múlva. Széles spektrumu szerencsére. Rögtön utána néztem, a képek alapján orsóféreg volt. Wcre mindig kikeretozott eddig is. Most a teraszon van, mindent lefertotlenitettem, magas hőfokon kimostam. Most jól van, de egyenlőre be még nem engedjük.
2019. nov. 6. 22:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja gratulálok, majd más elkap valamit ha odaszarik a telkére.
2020. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!