Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, ha nem eszik a...

Mit csináljak, ha nem eszik a macskám?

Figyelt kérdés
Adok neki rendesen kaját, mindig van elötte száraztáp, és szokott konzervet is kapni. Ezen kívűl szoktam neki adni vacsoramaradékokat, jutalomfalatokat, pasztát. De nem eszik meg semmit. Tök sovány, nem tudom mit csináljak. Attól félek, hogy éhenhal

2019. nov. 12. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el orvoshoz holanap!
2019. nov. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 aparalyza ***** válasza:
100%
Beteg. Vidd el orvoshoz.
2019. nov. 13. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges ennyi szarral etetni a macskát. Vegyél neki jo minőségű tápot, víz legyen előtte, aztán ennyi. Össze-vissza eteted, semmi értelme.

Húst is vehetsz neki (csirke) aztán adhatod neki főve vagy nyersen (rendszeres féreghajtás).


Orvoshoz mindenképp vidd el!

2019. nov. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Állatorvos.
2019. nov. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. nov. 13. 13:59
 6/6 Mdini válasza:
Na mi volt az allatorvosnal? En most hogy elolvastam eloszor a cica depresszio jutott az eszembe mert az enyemnek is volt sajnos
2019. dec. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!