Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kismacskám jobb hátsó lába...

Kismacskám jobb hátsó lába remeg és alig tud járni, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

9-10 hetes kismacskáról van szó. Tegnap reggel észrevettem, hogy kicsit remeg a lába, miközben evett, de semmi baja nem volt, de mire estére hazaértem, addigra a hátsó lába már nagyon remegett és alig tudott járni. Megnéztem, de nem láttam rajta sérülést, azt se hogy el lenne törve a lábba.

Úgy gondolom, hogy valami belső probléma okozhatja ezt a remegést.


Ha volt valakinek hasonló esete kérem írja le, hogy mi lehet a baj.


2010. júl. 19. 06:08
 1/3 anonim válasza:

Én a helyedben elvinném az állatorvosoz!

lehet hogy izomgörcs

2010. júl. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elmentem az állatorvoshoz, hogy megkérdezem, hogy mi lehet a baj, és azt mondta, hogy sokféle dolog okozhatja. pl: fertőzés, vagy stressz, de így láthatatlanban nem tudja megmondani. Szóval majd ha elkezdődik a rendelés akkor elviszem. Egyébként van már étvágya a macskának, csak nem mászkál, mint máskor.
2010. júl. 19. 08:52
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül nem vittem el az orvoshoz, mert kezdet javulni az állapota. Abbamaradt a remegés,de a lábára csak nehezen tudott ráállni. Valószínűleg az történt, hogy valahonnan leeshetett és akkor sérült meg a lába, a remegés meg a sokkból adódott. Ma már sokkal jobban néz ki, kezd visszatérni a játékkedve is :)
2010. júl. 20. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!