Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti láttatok már bőrkeményedést...

Ti láttatok már bőrkeményedést macskán?

Figyelt kérdés

Úgy egy hónapja jött ki a macskám mancsain ez a cucc, állatorvos szerint belelépett valamibe és bőrkeményedése lett, magától el kellene múlnia. Hát, nem múlik, sőt, mintha terjedne is, most már az összes talppárnája fehér "hálós". Kőkemény, nem fájlalja egyébként, szóval lehet, igaza van a dokinak. Láttatok már hasonlót, szerintetek mi lehet?


[link]

[link]


2019. dec. 3. 13:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, igen, több macsek is van, de csak neki van ilyen problémája.
2019. dec. 3. 13:30
 2/10 anonim ***** válasza:
Másik orvoshoz vidd,mert ez nem borkeményedés.
2019. dec. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérj véleményt más orvostól is.
2019. dec. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem bőrkeményedés. Ha belelépett volna valamibe, akkor seb lenne egy helyen. Keress másik orvost!
2019. dec. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ó, remek. Én is úgy gondoltam egyébként, hogy nem bőrkeményedés lesz az, csak próbáltam már megszavazni valamit bizalmat az orvosnak, mert úgy cserélgetjük őket, mint a koszos zoknit, valamelyikkel folyton összeveszünk.

Ezt a csapatot sokan dicsérik, gyönyörűen műtenek, a macskák is megszokták már őket, de a kevésbé égető esetekkel egy fiatal, valószínűleg kezdő orvos foglalkozik és folyton olyan érzésem van, hogy nem tud válaszolni a kérdéseimre és kb. vaktában lövöldözik. Szóval szerintetek is kezdhetem megint a kutatómunkát új hely után? :(

2019. dec. 3. 13:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze. Azonnal keress másik orvost.

Lehet komolyabb baja is.


Majd írd meg mi a baja a cirmosnak.

2019. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
100%
Szia! Nekem gombás fertőzésnek tűnik. Szerintem is vidd el másik dokihoz. Műtétre meg ami eddig bevált, attól még járhattok vissza a mostaniakhoz.
2019. dec. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerinten ez hiperkeratózis. Mivel etetitek?
2019. dec. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kösz, hogy válaszoltatok, bocsi hogy eltűntem, csak sok volt a dolgom. Autoimmun betegség sajnos. Reméljük rosszabbodni nem fog.
2019. dec. 14. 01:27
 10/10 A kérdező kommentje:
De legalább találtunk egy igazán jó dokit :)
2019. dec. 14. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!