Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hàny óràval a műtét utàn ehet...

Hàny óràval a műtét utàn ehet a cica ivartalanítàs utàn?

Figyelt kérdés

Kb. Olyan D.u. fél 5-5 körül műtötték őt, a doki azt mondta, hogy 10-11 körül ehet, de én hülye nem kérdeztem rá, hogy holnap reggel 10-11-re gondolhatott? De azt is mondtàk, meg olvastam, hogy majd csak akkor, ha màr teljesen éber, meg egyenesen jàr. Ő most még vissza-vissza alszik, meg nem megy még teljesen egyenesen, úgyhogy egyenlőre persze nem adok még neki, csak mégis kb. hàny óràra szàmíthatok? Szegénykém elég éhes màr, mert tegnap éjfél óta nem ehetett, úgy volt, hogy délben lesz a műtét, de csúszàs volt...

Fiú cica, egyébként.

Előre is köszönöm!


2019. dec. 5. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Holnap kapjon csak
2019. dec. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Komolyan? Hú, szegénykém nagyon ki lesz, de persze nem akarok kockàztatni. Köszi a választ!
2019. dec. 5. 23:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel félrenyel, és megfullad.
2019. dec. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom.
2019. dec. 5. 23:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd teljesen éber lesz. Ne aggódj, nem lesz semmi baja addig :)
2019. dec. 6. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2019. dec. 6. 07:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ragadozó, náluk benne van a lapban hogy néha egész nap nem fognak semmit. Egy napi koplalás nem árt neki.
2019. dec. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért nem ehet míg az altató hatása tart, mert ki fogja hányni. Ezért csak holnap ehet. Víz azért legyen előtte.
2019. dec. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!