Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem eszi meg a cicám a...

Miért nem eszi meg a cicám a csirke szívet?

Figyelt kérdés

Csak a száraz tápot eszi és a csirke mellet.A csirke comb,vagy szív vagy zúza nem kell neki. Bevásároltam neki húsokat és dobom ki.😠 Inkább nem eszik.

Tudom én kényeztettem el ezt nem kell írni. De eddig meg ette a belsőséget meg a combot.

Mit csináljak?

Benti sziámi cica. Nem eszik sokat és megtudom neki venni a mellehúsit,csak jó lenne ha mást is enne. A mellehúsiba nincs semmi.kellene neki a belsőség.

Mi legyen? Nem teszik,hogy válogat.



#cica #mellehúsi
2019. dec. 15. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
9%

Éheztesd ki!



(Vagy gond van a szagával.)

2019. dec. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

A szívet az enyémek sem eszik meg, pedig félig nyers koszton vannak (cs.fej+táp). Nem tudom mi van benne, de megszagolják és otthagyják, pedig még apróra fel is vágom.

A cs.májat néha-néha megeszik nagy lábrázások közepette, de attól meg megy a hasuk.(még főzve is)

2019. dec. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a májat. Az is belsőség..és nem is drága. Halat is adhatsz neki. Most ugyis idénye lesz
2019. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A májat is finnyázza .A halas tasakos tápot nem eszi,de most tényleg halászlé lesz Dec 24.én Baján lakom úgyhogy nálunk ez már hagyomány 😻. Ha eszi akkor veszek neki halat.
2019. dec. 15. 16:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, az enyém semmit nem eszik meg a macskakaján kívül. A színsonkát is kint hagyhatom. Soha semmibe nem eszik bele. Bármit kint hagyhatok.
2019. dec. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!