Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan kezeljem a macskam?

Hogyan kezeljem a macskam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma a macskam 2x hányt egyszer 10 órakor amiben egy darab szerintem orsofereg majd az éjféli hányasaban pedig 5 darab féreg volt.

Semmilyen tunetet nem produkalt eddig, és nyáron volt féreghajtva. Kinti benti cica. Azt olvastam a többi kerdes között ez már súlyos, amit nem ertek mivel eddig semmilyen tünete nem volt. Nagyon sajnálom szegényt. Mivel karácsony lesz mostmar az itteni allatorvos szerintem nem is rendel. Elég ha megint veszek tablettat vagy muszaj az orvossal beszélni? Egyebkent eszrevettem füvet is a hanyasaban szoval valoszinuleg azért hányt. Legyszi írjatok hogy mitevo legyek. Eddig minden évszakban volt fereghajtva és sosem volt ferges nagyon felek hogy mi lesz vele :( azért lehet mert most az őszi feregtelenites kimaradt? Korhazban voltam és a szuleim gondoskodtak rola ezért maradt ki egyebkent most :(


2019. dec. 23. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Vidd el orvoshoz! Nem is hiszem el, hogy ez kérdés. Hétfő még bőven munkanap.
2019. dec. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Kinti-benti macskánál háromhavonta kell a féregtelenítés. Nyár nem most volt...

Holnap irány a doki, munkanap van még.

2019. dec. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Férget hany a macskád te meg "jujj sajnalom szegényt, DE..". Az ilyen gazdát véglegesen tiltanam el minden állattól örökre. Undorító vagy, csak kifogásokat keresel, hogy "hat eddig nem volt tünete és stb..". Ma még munkanap van, keress egy kiba..ott orvost aki rendel vagy aki ügyeletes es vidd el hozza azt a szegény macskát te gy..ér!
2019. dec. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szépen kedves utolsó :) az hogy előzőleg 1 honapja eltörött a labam és gipszes labbal cipeltem a macskam allatorvoshoz a mai napon azt te rohadtul nem tudhattad. Miért akkora baj az hogy éjjel megkerdeztem, amikor semmit nem tudtam tenni, hogy ilyenkor mi a teendő, hatha valaki tudja, hogy mit kell ilyenkor tenni és segithetek neki még éjjel. Az orvos felirt neki gyogyszert ugyan azt amit a 3-havonkent vagyis evszakonkent kap. Csak most ismetlessel.

A te gyokered <3

2019. dec. 23. 10:01
 5/9 A kérdező kommentje:
Annyira imadom hogy mindenki olyanokkal kombinal, amirol nem is tud :) szerintem te nem jarsz minden héten onkenteskedni allatmenhelyre és adakozol folyamatosan a menhelyeknek. Nem hiszem hogy olyan rossz ember lennék hogy el kellene tolem tiltani az allatokat.
2019. dec. 23. 10:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Muszáj orvossal beszélni, de egy rendszeresen féreghajtott macska nem tudom hogy hányhat férget.
2019. dec. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én sem értem, valoszinuleg nyáron masmilyet irt fel az orvos és az nem volt olyan széles spektrumu :(
2019. dec. 23. 17:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Utólag nagyon könnyű visszavágni, viszont a törött lábad szerintem nem befolyásolja azt, hogy felfogd, hogy ez nem gyerekjáték, és felhívd az orvosod ahelyett, hogy ide írogatsz.

Ha férget látok a hányásában, az ürülékében, AZONNAL orvos, nem kifogásokat keresek, hogy "dehát nyáron volt féreghajtva, valószínűleg a fűtől hányt, nincs tünete".

2019. dec. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Illetve a rendszeres féreghajtás ne haragudj 3 havonta van kinti macskánál. Nem véletlenül van 3 havonta, utána bármikor bekövetkezhet a baj..
2019. dec. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!