Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel kezeljem a macskám...

Mivel kezeljem a macskám csipáját?

Figyelt kérdés
Egy fajtiszta 5 hónapos perzsa macskáról van szó, minden nap csipásodik és nem szép de ez természetes csak nem tudom mivel kezeljem kamilla teával vagy borvizzel ?
2011. aug. 18. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Kamillás vízzel szokták törölgetni azt hiszem.
2011. aug. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
egy vattát bevizezel (langyos vízel) és letörlgeted neki én is így szoktam mert nekem is van.
2011. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kamillateával
2011. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Langyos kamilla teába szoktam vattát mártani és azzal szoktam törölgetni a kismacskáim szemét.
2011. aug. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kamillát nem szabad, mert kiszárítja a szemét!
2011. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Langyos, tiszta vizes vattával törölgesd le. Lehet kapni szemcseppet, azt használj. Amúgy valószínű, hogy macskanáthája van, ha nem javul, vidd orvoshoz. Más állatoktól különítsd el, mert könnyen elkaphatják.
2011. aug. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
szmán minden nap kiszedet egy zsepivel ba@zd meg!..... ennyi ész!
2011. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy náthás mert a tenyésztő szerint akitől vettem minden perzsa macska csipásodik mivel hogy az orruk olyan nyomott :P és az utolsó válaszoló meg remélem menőnek érzi magát hogy beszólt szánalmas
2011. aug. 18. 18:53
 9/9 abigel777 ***** válasza:
csak simán szedd ki neki, vigyázva, hogy ne sértsd meg a szemét. a kamilla többet árt,mint használ. Ha esetleg már nem csak csipásodna, hanem erősen váladékozna, akkor Septosyl szemkenőcs. Nekem a kutyáimnál és a macskáimnál is bevált, a legdurvább szemgyulladást is helyrehozta.
2011. aug. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!