Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől hányt a cicám?

Mitől hányt a cicám?

Figyelt kérdés

Sugárban kihányta a főtt csirkét (csirkehús és porcok) az 5,5 hónapos cicám szinte az utolsó falat után, mindet.

Allergia nem lehet, mert csirkés tápot eszik.

Előtte, utána is semmi baja nincs.

Szőrcsomó vagy férgesség tünete lehet? Szóroldós a táp, de Seleholdot 2 hónapja nem cseppentettünk!

Pár hete is előfordult, ugyanígy emésztetlenül, megrágás nélkül kitette. Semmi baja nem volt, akkor arra gondoltam, hogy túl zsíros volt az adag.

Többször evett már ilyet, semmi gond nem volt!

Most is nyugiban eszi a száraz tápot, focizott is!


2020. jan. 1. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudta megemészteni.
2020. jan. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És más napokon meg tudja emészteni csak ma nem???
2020. jan. 1. 14:08
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Savas neki a zsírtól es a főttől , normál természetben nem sült főtt dolgokat esznek .
2020. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy rágás nélkül befalja? Nálunk akkor volt ilyen probléma.
2020. jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem nagyon elemeztem, mert gyenge hozzá a gyomrom. Idegen test, vér, szőrgolyó nem volt benne és nagyobb darabos volt. De mintha direkt csinálta volna, 2x-re kirakta, nyugiban lenyalta magát nagy boldogan és elkezdett játszani.

A 2 decis doboznak a felét se ette meg úgy 10 perc alatt. Mikróztam szobahőmérsékletre mert a hűtőből majdnem fagyottan vettem ki zárt dobozból. Igazi finom pipi illata van, így sótlanul nem kóstoltam bele! Ugyanebből az eresztésből evett tegnap előtt, adtam neki egy csontos nyakat is leszopogatni főtten, semmi baja nem volt! (1 fokos a hűtő, azért mertem máig eltenni.)

2020. jan. 1. 14:32
 6/8 anonim ***** válasza:
túlette magát
2020. jan. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Túl mohón eszi lehet.

Próbáld kisebb adagokban odaadni neki hogy ne tudja egyben gyorsan befalni.

2020. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Biztos, ami biztos kapott egy Drontalt úgyis esedékes volt, letelt a 3 hónap. Azóta is jól van, evett, ivott. Többet aludt és a táp sem fogyott pár napja a szokásos adagban, de ilyen időben nekem is leragad a szemem. Megfésülöm, attól felélénkül! :D
2020. jan. 2. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!