Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak? Kihányta az...

Mit csináljak? Kihányta az összes kaját a cicám. (Soha nem hányt még). Többi lent.

Figyelt kérdés

Ma reggel 6:10 körül etettem meg a cicámat.

Utána elbóbiskoltam.

6:25 körül felkeltem újra,és látom hogy kihányta az összes kaját.(5-6 nappal ezelőtt volt az ivartalanítása, evvel van valami összefüggés)?Este mindig be van zárva amióta volt az ivartalanítás, mert kicsit csúnya a sebbe, gondolom piszkálta.

De napközbe kiengedve van mert akkor már tudok figyelni rá.(Az etetéskor kiengedve volt!) Mikor és mit adjak neki enni?

Vizet szabad?

Tejet? Esetleg száraztápot?

Ha Nektek volt ilyen esetetek, hogy oldottátok meg, mit adtatok neki?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2018. aug. 29. 06:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mutattad orvosnak azt a csúnya sebet? Mert lehet hogy elfertőződött és lehet lázas a cica. vizet nem hogy szabad, hanem kell is! Ha befalta, akkor ezek szerint van étvágya, és nem biztos, hogy köze van a műtéthez. Nekem is egyszer előfordult, hogy az egyik cicám kiadta az ételt, mert mohó volt. Azt a sebet mindenesetre megmutatnám orvosnak.
2018. aug. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

A 2. vagy 3. nap észrevettem , hogy kicsit verés neki a sebe körül, pedig mikor elhoztuk ivartalanítás után nem volt véres.

2018. aug. 29. 07:28
 3/11 A kérdező kommentje:

Meg a 3. 4. napba láttam, hogy egy kicsit a varrat végén megnyílt volna a seb.

De ma már nyoma sincs.

2018. aug. 29. 07:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát az én cicám a védő ruha ellenére szépen kiszedte magának a varratokat, de még akkor sem volt véres neki, max a seb egyik vége volt kicsit duzzadt. Varratszedeskor kapott rá valamit és minden rendben volt. 5-6 nappal ivartalanítás után már bőven rendesen evett, lehet, hogy lázas, begyulladt a sebe. Addig is fertőtlenítsd le, míg el nem viszed dokihoz, de ne várj vele
2018. aug. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszöm a választ!

Milyen fertőtlenítőt használjak?

2018. aug. 29. 07:37
 6/11 anonim ***** válasza:
A rendes "emberi" betadin kiváló erre a célra és a legtöbb háztartásban megtalálható.
2018. aug. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. aug. 29. 08:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha kaja után ilyen hamar hánynak, az sokszor a mohósag miatt van,vagy sok a szőr a gyomrukban.Vannak macskák akik elég gyakran csinálják.
2018. aug. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#1 voltam. Még az a kérdésem, hogy a hányadék híg és nyálkás volt, vagy olyan masszív, hurka formájú? Mert ha az utóbbi, akkor az nagy valószínűséggel szőrlabda, és teljesen normális.
2018. aug. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#8 Köszönöm a választ! Valószínüleg az volt. Ma megin kapott macskakaját és nem volt semmi baja. :)
2018. aug. 29. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!