Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szobatiszta felnőtt macska...

Szobatiszta felnőtt macska miért csinalja ezt?

Figyelt kérdés
2 éves, ivartalanított macska újabban random pisil szokatlan helyekre. Nejlonzacskóra. De pl nem a földön levő helyekre is, pl teregetős teknő, ahová a tiszta zoknikat gyűjtöttem össze. Es utána belefekszik és rajta alszik. Ezeket 3ddig éjjel csinalta csak.
2020. jan. 5. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Hugyúti fertőzés lehet, vidd orvoshoz.
2020. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És az csak éjjel jönne elő???
2020. jan. 5. 13:45
 3/4 anonim válasza:

Nem történt valami az életében? Elég ha a lakásban valamit átrendeztetek, vagy sok vendég volt, vagy szilveszterkor esetleg petárdázás amitől megijedt?

Állatorvos mondta nekem egyszer, hogy ilyenek okozhatnak a cicáknál ilyen szobatisztasági problémákat, de általában csak pár napig, míg meg nem nyugszik.

De azért ha tudod vidd el dokihoz, az a biztos, mert okozhatja valami húgyúti probléma vagy betegség is.

2020. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elviszem dokihoz, amúgy is kéne neki mostanában menni. Iszonyat félős macska, de nem történt mostanában semmi extra dolog.... na majd kiderül, hogy eü gond-e v nem.... mindenesetre nem tudom, melyik a rosszabb.
2020. jan. 5. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!