Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS a cicám párizsi függő!...

SOS a cicám párizsi függő! Nem eszik semmit! Mi a fenét tegyek?

Figyelt kérdés

A szomszéd 3 napja adott neki egy kocka párizsit, azóta semmit nem eszik meg, amit én itthon adok neki, csak az ajtót kaparja, menne a szomszédba párizsiért!! De én nem akarom, hogy ilyeneket egyen, mikor itthon sütöm neki a csirkét, a halat, a májat, meg kapja a 80% hústartalmú, minőségi vitamindús száraz macskaeledelt!!

A dokit felhívtam, azt mondta előbb utóbb enni fog. Nem tud vele mit csinálni! Valami tipp? Utálom a szomszédom!!


2020. jan. 12. 08:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
21%
Hidd el, 3 nap koplalás után meg fogja enni a normális kaját. Türelem.
2020. jan. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%

Csakhogy a macskának nem tesz jót a három nap koplalás, kedves első, tönkreteszi a szervezetét.


Kérdező, ha tényleg semmit nem hajlandó megenni szó szerint, akkor én azért megnézetném a dokival, nem áll e más is a háttérben a párizsin kívül. Ha azért csipeget-eszeget, tehát nem éhezik, csak kedvére valóbb lenne más, akkor ne foglalkozz vele, legfeljebb kicsit vedd vissza a változatosságot, kapja csak a szárazat pár napig, annak nem árt, ha lassan fogy, aztán ha már érdekli a változatosság, akkor próbálkozz újra.

2020. jan. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonymousreview60 ***** válasza:
30%
Minden állat koplal néha 3 napig.
2020. jan. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
80%
Nem, a macska nem koplal, nem kutya. 3 nap alatt már a elzsírosodik a mája.
2020. jan. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
9%
Túl fogja élni. Nem kell a seggét nyalni, ha ennyire finnyás.
2020. jan. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%

A legelső dolgod az legyen, hogy magyarázd el a szomszédodnak, hogy soha többet ne adjon neki enni.

Aztán vegyél olyan jutifalatot amit szeret és ha nagyon nem eszik akkor abból adj neki keveset. Vissza fog szokni hidd el arra amit adsz neki.

2020. jan. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
nem olyan rossz dolog ám a páriszi.. túl nagy az ellenhype. akér 90%-os hústartalommal is bírhat.
2020. jan. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
48%
zs
2020. jan. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
86%
Nem hinném,hogy egy kockától ennyire függő legyen,hogy mást nem eszik meg.Szerintem meg kellene mutatni állatorvosnak.Meg lehet,hogy csak az újdonság varázsa.Enne még pár kockát a szomszédba és megunná.
2020. jan. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Egy vastag szelet negyede volt az a kocka! Minden nap este eszik 3 falatot nyammogva meg kiköpi, mert már nagyon éhes! De az lószar! Még kölyök, ennie kéne! És nem fogok neki párizsit adni, nincs is itthon! Eddig normálisan evett, nem volt semmi baja, ette a húst, konzervet, szárazat, mindent, de most mindenre finnyázik! És ez azóta van, hogy a szomszéd párizsit adott neki!! Az ízfokozó meg a só miatt kattant rá!! Mindig mondja, hogy az ő cicája milyen jó étvágyú, persze mert párizsival eteti, meg tejjel itatja! Ami meghajtja, amitől újra éhes lesz, ezért újból bezabál!


De most komolyan! Ti mit tennétek? Inkább egyen ő is szart, minthogy semmit ne egyen? Két rossz közül melyik a "jobb"?

2020. jan. 12. 11:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!